لیست خروجی منچستر یونایتد | این 13 بازیکن از تیم می روند

سرمربی هلندی منچستر یونایتد قصد دارد این تیم را بازسازی کند تا در فصل 2023/24 برای لیگ برتر بجنگد. این 13 بازیکن به دستور تن هاگ در لیست خروجی منچستر یونایتد قرار گرفته اند.

لیست خروجی منچستر یونایتد

اریک تن هاگ از آنچه می خواهد در اولدترافورد به دست بیاورد به این راحتی نمی گذرد. رسیدن به جمع چهار تیم برتر لیگ برتر و قهرمانی در لیگ اروپا برای غولی مانند منچستریونایتد کافی نخواهد بود. آنها بیشتر می خواهند.

همانطور که دیلی میل نوشته است، سرمربی هلندی آرزوی قهرمانی در لیگ برتر را در اولدترافورد دارد. و برای رسیدن به آن، او یک انقلاب را برنامه ریزی می کند. به حدی که اریک تن هاگ به فکر خلاص شدن از شر 13 بازیکن در این تابستان است.

امسال، یونایتد با آرسنال و منچسترسیتی برای قهرمانی خیلی فاصله دارد. آنها چهارم هستند، 17 امتیاز کمتر از توپچی های میکل آرتتا دارند. این فاصله ای بسیار بزرگ است. در واقع، همانطور که رسانه های انگلیسی توضیح می دهند، “شکست های تحقیرآمیز مقابل برنتفورد، منچسترسیتی و لیورپول یادآور دردناکی بود که تن هاگ و کارکنانش در اولدترافورد هنوز چقدر کار باید انجام دهند .”

بازیکنانی که به دستور تن هاگ باید از تیم بروند

ورزشی: تن هاگ به دنبال قهرمانی لیگ برتر است.
ورزشی: تن هاگ به دنبال قهرمانی لیگ برتر است.

آنتونی الانگا : این بازیکن به عنوان یک استعداد بزرگ ظاهر شد اما در طول ماه ها تداوم خود را از دست داده است. علاقه زیادی به امضای او وجود دارد، چه به صورت قرضی و چه به صورت دائمی.

اریک بالی : بازیکن سابق ویارئال، که به صورت قرضی در مارسی است، در برنامه های این باشگاه حضور ندارد.

الکس تلس : به صورت قرضی در سویا توپ می زند. در تابستان به دنبال جدایی دائمی او خواهند بود.

هری مگوایر : اگرچه در انگلیس گرت ساوتگیت نقش خود را حفظ کرده است. اما در یونایتد جایگاه خود را از دست داده است.

آرون وان بیساکا : تن هاگ یک مدافع راست جدید را برای رقابت با دیوگو دالوت هدف قرار می دهد و این باعث می شود که او را کنار بگذارد.

دانی فن دبیک : از زمان ورودش از آژاکس، روز خوش نداشته است. قرارداد او در سال 2025 به پایان می رسد و حتی تن هاگ نیز نتوانسته او را به مسیر اصلی بازگرداند.

براندون ویلیامز : این مدافع چپ به سختی 5 دقیقه در جام اتحادیه بازی کرده است. او در این تیم جایی ندارد.

آنتونی مارسیال : آیا امسال سال خروج قطعی او خواهد بود؟ او از انتظاراتی که هنگام ورود از موناکو به اولدترافورد داشت، بسیار فاصله دارد. ممکن است فروش برای پول نقد باشد.

آماد دیالو : او چندین بار به صورت قرضی بازی کرده است. اما در اولدترافورد معتقدند که بازیکن سابق آتالانتا هنوز برای تیم اصلی آمادگی ندارد.

ویکتور لیندلوف : او نیز مانند مگوایر در ترکیب منچستریونایتد جایی نداشته است.

اسکات مک تومینای : اگرچه او سال 2023 قابل توجهی را سپری می کند، اما تن هاگ برنامه های دیگری برای خط هافبک دارد. و این اسکاتلندی در آنها نمی گنجد.

Pooria
14 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *