بازگشت مارکو آسنسیو به تیم پاری سن ژرمن پس از 12 بازی غیبت

بازگشت مارکو آسنسیو به تیم پاری سن ژرمن پس از 12 بازی غیبت، مارکو آسنسیو پس از غیبت طولانی مدت در 12 بازی، در یک چرخش مورد انتظار، قرار است به ترکیب پاری سن ژرمن (PSG) بازگردد. در حالی که پاری سن ژرمن برای دیدار با موناکو در هفته سیزدهم لیگ یک فرانسه حاضر می شود، بی صبرانه منتظر بازگشت ستاره اسپانیایی هستیم.

بازگشت مارکو آسنسیو به تیم پاری سن ژرمن پس از 12 بازی غیبت

آسنسیو

ورود مجدد آسنسیو به ترکیب، همانطور که توسط “ورزشی” تایید شد، لحظه مهمی برای PSG است، به خصوص با توجه به طولانی شدن مدت او در کنار زمین به دلیل مصدومیت جدی. آخرین حضور او برای این تیم به بازی مقابل لیون در 3 سپتامبر برمی گردد که در هفته چهارم لیگ 1 برگزار شد.

بازگشت مارکو
بازگشت مارکو

غیبت مارکو

آسنسیو در طول غیبت خود در مجموع 12 بازی را از دست داد. که شامل 8 بازی لیگ و 4 بازی حساس در لیگ قهرمانان اروپا بود. این شکست شروع امیدوارکننده او را در پی اس جی پس از انتقالش از رئال مادرید قطع کرد. با وجود شکست مصدومیت، آسنسیو در اوایل مهارت خود را نشان داد و تنها در 3 بازی برای تیم جدیدش 2 گل به ثمر رساند.

بازگشت آسنسیو

بازگشت ستاره سابق رئال مادرید برای پاری سن ژرمن و سرمربی اسپانیایی آنها، لوئیز انریکه، اهمیت زیادی دارد. تاثیر اولیه آسنسیو قبل از مصدومیت نشان از پتانسیل او برای تبدیل شدن به یک ستاره درخشان در ترکیب انریکه داشت. بازگشت قریب‌الوقوع او به‌عنوان خبر امیدوارکننده‌ای هم برای تیم پاریسی و هم برای مربی آن‌ها عمل می‌کند. و امیدها را برای عملکرد بهتر تیم با بازگشت آسنسیو به بازی زنده می‌کند.

مارک آسنسیو
مارک آسنسیو

نتیجه

از آنجایی که صحنه بازی امشب پاری سن ژرمن مقابل موناکو حاضر شد، همه نگاه ها به آسنسیو معطوف است. زیرا او قصد دارد حضور خود در زمین را دوباره احیا کند و به آرزوهای تیم در رقابت های داخلی و اروپایی کمک کند.

Pooria
24 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *