برادر مارکوس رشفورد دستگیر شد

برادر مارکوس رشفورد بازیکن تیم ملی انگلیس و باشگاه منچستریونایتد که در نقش ایجنت این بازیکن معروف دنیا می باشد در ایالات متحده دستگیر شده است. در ادامه سایت ورزشی همراه شوید با برادر مارکوس رشفورد دستگیر شد.

 

برادر مارکوس رشفورد دستگیر شد

به گزارش سایت ورزشی، برادر مارکوس رشفورد به دلیل خشونت خانگی در کشور آمریکا دستگیر شده است. و به زودی در دادگاه حاضر می شود. دِین رشفورد در تاریخ 20 اکتبر 2023 در سواحل میامی فلوریدا دستگیر شد و روز بعد در دادگاه حاضر شد. برای ایشان وثیقه 1500 دلاری تعیین شده است. دین یک مدیر و ایجنت ورزشی با برادر خودش همکاری دارد. همچنین مدیر DN May Sports Management است. که نماینده مهاجم منچستریونایتد است. دواین مینارد برادر دیگر رشفورد نیز در کارهای مدیری او کمک می کند. و به این دلیل که او هم یک واسطه است در اتحادیه فوتبال انگلیس حضور دارد. و نامش در اسناد رسمی فدراسیون فوتبال برای دو قرارداد آخر رشفورد با شیاطین سرخ ثبت شده است.

سندهای دادگاه فلوریدا نشان می دهد که دین به اتهام خشونت خانگی دستگیر شده و وثیقه او توسط شانتل مینارد یک هفته بعد از دستگیری او پرداخت شده است. اما او دیگر در زندان نیست و در حالی که خود را بی گناه دانسته است. او در 27 نوامبر با دادگاه دیگر روبرو می شود. تابحال نیز هیچ کدام از این اشخاص درباره این موضوع ظهار نظر نکرده اند. منابع نزدیک به نشریه میرِر تایید کردند که این موضوع به صورت خصوصی حل شده است. این نخستین بار نیست که اسم دین در تیتر خبرها قرار گرفته است.

او در ماه ژانویه 2019 با تایلر برادر مدافع لیورپول ترنت الکساندر آرنولد مورد سرقت و حمله گروهی مسلحانه قرار گرفت. یک رنجروور ۷۰۰۰۰ پوندی، کیف پول و ساعت‌های گران‌قیمت‌شان دزدیده شد و هر سه مهاجم روانه زندان شدند. در ادامه سایت ورزشی نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

mohamadnd
12 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *