امباپه قصد ترک PSG را ندارد | "من کاملا خونسرد و آرام هستم"

ظاهرا کیلیان امباپه قصد ترک PSG را ندارد. و آنطور که پیداست، علیرغم جو رسانه‌ای شدید، کاملا آرام و خونسرد تمرین می‌کند. در این پست از ورزشی به آخرین شرایط امباپه در پاریس سن ژرمن خواهیم پرداخت.

امباپه قصد ترک PSG را ندارد

کیلیان امباپه با وجود اینکه در حال حاضر دور از میادین است. و همراه با هم تیمی هایش در تور پیش فصل پاری سن ژرمن شرکت نمی کند، همچنان خونسرد است.

او به طور مداوم از مرکز تمرین بازدید می‌کند تا در کنار دیگر بازیکنان تمرین کند. پس از این جلسات، او زمانی را به ملاقات با هواداران اختصاص می‌دهد. و قدردانی خود را از حمایت آنها در لحظاتی که ممکن است برای او به عنوان یک بازیکن پرتنش باشد، نشان می‌دهد.

او نگرش قاطعانه ای دارد. و ادعا می کند که قصد ترک پاریس سن ژرمن را ندارد. وقتی از او در مورد وضعیت روحی اش پرسیده شد، با اطمینان پاسخ داد: همانطور که Le Parisien گزارش داد، من خیلی خوب هستم.

امباپه با لبخندی بر لب و رفتاری صبورانه به برنامه روشن خود پایبند است. و هیچ نشانه‌ای از تمایل به ترک تیم فرانسوی قبل از 30 ژوئن 2024 نشان نمی‌دهد.

با وجود اینکه PSG پیشنهاداتی برای او دریافت کرده اما او نظر خود را تغییر نداده است. و کینه ای هم ندارد. حتی اگر باشگاه برای جدایی او در پنجره نقل و انتقالات فعلی اصرار داشته باشد.

این دومین پیام خوش بینانه امباپه در 24 ساعت گذشته است. یک روز قبل، او به شوخی جانیس آنتتوکومپو در مورد احتمال انتقال به الهلال خندید. و حالا سعی دارد با بیانیه خود پیامی از نهایت آرامش را منتقل کند.

با این حال، اوضاع در پاریس سن ژرمن اصلا آرام نیست. زیرا مدام پیشنهاداتی را برای ستاره خود دریافت می‌کند. آنها در حال بررسی پیشنهادات هستند. علاقه اصلی از سمت رئال مادرید است. اما آنها هنوز هیچ اقدام قاطعی انجام نداده‌اند. آنها منتظر شرایط مناسب برای حرکت بدون وارد شدن به مذاکره با PSG هستند. این وضعیت مدتی است که کش‌دار شده است.

امباپه، در موقعیت خود محکم است

ملی پوش فرانسوی در موقعیت خود ثابت قدم است. و در حال حاضر احتمال تمدید قراردادش با PSG وجود ندارد.

او همه پیشنهادات باشگاه را رد کرده .و تحت تاثیر فشارها قرار نگرفته است. در حالی که او دوست داشت در کنار هم تیمی هایش در آسیا باشد، اما خونسرد باقی ماند. او به طرز ماهرانه‌ای وضعیت ذهنی خود را به اشتراک می گذارد.

Pooria
26 جولای 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *