دستگیری مهدی عبدی در دربی

دستگیری مهدی عبدی در دربی ، مهاجم گلزن باشگاه پرسپولیس تهران در پایان مسابقه شهرآورد صدم با مامور حاضر در ورزشگاه به دلیل حمایت از یک جیمی جامپ درگیر شد. این بازیکن فوتبال توسط ماموران بازداشت شد و سپس با وساطت پیروانی آزاد شد. در ادامه سایت با اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

حواشی مهدی عبدی در دربی 100:

حساس ترین مسابقه هفته بیست و هفتم لیگ برتر بین دو تیم پرسپولیس و استقلال از ساعت 16 روز یکشنبه 3 اردیبهشت در استادیوم آزادی برگزار شد. سرخپوشان پایتخت در دقیقه 50 توسط عیسی آل کثیر به گل رسیدند. و با تک گل این مسابقه توانستند با 57 امتیاز به صدر جدول صعود نمایند.

اما یک حاشیه جنجالی در پایان مسابقه باعث شد تا مهدی عبدی با مامور انتظامی درگیر شود. در پایان دیدار یک تماشاگر وارد زمین شد و در حالی که مامور انتظامی قصد کنترل و انتقال وی به بیرون را داشت. اما عبدی مهاجم قرمزها دخالت کرد و باعث برخورد بین او و مامور شد و منجر به شکایت از مهاجم پرسپولیس شد. در ادامه نیز با ورود بازیکنان به رختکن از مسئولان تیم خواسته شد که مهدی عبدی را تحویل دهند تا به رفتار غیر ورزشی او رسیدگی گردد.

دستگیری مهدی عبدی در دربی

آزاد شدن مهدی‌عبدی با وساطت افشین پیروانی

عبدی مهاجم پرسپولیس با وساطت افشین پیروانی آزاد شد. در پایان این مسابقه، تماشاگری وارد زمین شد و در حالی که مامور انتظامی قصد کنترل و انتقالش به بیرون از زمین را داشت. عبدی دخالت هایی را انجام داد و برخورد فیزیکی بین او و مامور رخ داد و منجر به شکایت از ایشان شده بود. در ادامه با وساطت افشین پیراونی عبدی توانست به همراه بقیه بازیکنان ورزشگاه را ترک نمایند.

بعد از سوت پایان بازی و در شرایطی که پرسپولیسی ها بسیار خوشحال بودند و سر از پا نمی شناختند. برخورد خشن با یک هوادار پرسپولیسی باعث شد تا مهدی عبدی دخالت کرده و با نیروی انتظامی مستقر در ورزشگاه آزادی دچار تنش و درگیری شود. بعد از خروج پرسپولیسی ها از استادیوم شایعاتی مبنی بر دستگیری مهدی عبدی منتشر شد. که پیروانی در زمان حضور در کیسدزون این قضیه را حل شده دانست و ادعا کرد اصلا مشکلی رخ نداد. از دقایقی بعد از این ماجرا، با پیگیری های صورت گرفته از مدیران باشگاه و دخالت افشین پیروانی ماجرا کامل حل شد و عبدی راهی خانه شد و مشکلی از این بابت ندارد.

آزاد شدن مهدی‌عبدی با وساطت افشین پیروانی

 

تکذیب بازداشت مهاجم پرسپولیس توسط پلیس

در پی این خبرها، خبرگزاری قوه قضاییه در خبری مدعی شد که مهدی عبدی مهاجم فوتبال پرسپولیس در پایان دربی توسط پلیس بازداشت نشد. بعد از پایان شهرآورد 100 در هفته بیست و هفتم لیگ برتر، خبرهای مبنی بر بازداشت مهدی بعدی توسط ماموران یگان ویژه تهران بزرگ منتشر شد. پیگیری ها نشان می دهد اصلا این موضوع صحت ندارد و عبدی توسط پلیس بازداشت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *