واکنش مهدی پور به اتفاقات اخیر استقلال 

واکنش مهدی پور به اتفاقات استقلال

طبق گزارش ورزشی مهدی‌پور: با این بودجه، قهرمانی در آسیا خنده‌دار است
بازیکن استقلال می‌گوید در هیچ فصلی به اندازه امسال، اوضاع تیم بد نبوده و شرایط باشگاه وخیم است.
مهدی‌پور: با این بودجه، قهرمانی در آسیا خنده‌دار است.

واکنش مهدی پور به اتفاقات اخیر استقلال

واکنش مهدی پور به اتفاقات اخیر استقلال 
واکنش مهدی پور به اتفاقات اخیر استقلال

پس از پیروزی استقلال برابر پیکان در یک بازی دوستانه، مهدی مهدی پور پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. او ابتدای صحبت‌هایش گفت: در این چند سالی که در استقلال هستم اصلا اینجوری نبوده و اوضاع ما اصلا خوب نیست. اصلا نیاز به صحبتت کردن نیست که من بخواهم صحبت کنم. چون همه می‌دانند که در باشگاه استقلال چه خبر است و شرایط چقدر وخیم و بد است.

بولت سرشاخهوی ادامه داد: فکر می‌کنم دریافتی‌های فصل گذشته ما به 40 تا 45 درصد رسیده باشد، شاید! آقای خطیر تازه آمده، ایشان قبلا در باشگاه استقلال بوده‌اند، آدم شناخته شده و مدیر توانمندی است. امیدوارم که بتواند مشکلات استقلال که خیلی خیلی زیاد است را برطرف کند. به نظرم باید سعی کنند منابع مالی فراهم کند تا بدهی‌های فصل قبل را پرداخت کند. تا در بازار نقل و انتقالات که شرایط ما خوب نبوده، بهتر عمل کنیم.

بولت سرشاخهاو در مورد اینکه مرادمند گفته است سایر بازیکنان باید با باشگاه همراهی کنند و قراردادهایشان را کم کنند، گفت: شما نمی‌توانید از بچه‌های تیم ما ناب‌تر و بی‌نظیرتر پیدا کنید. هشت ماه بدون دریافتی پای تیم ایستادند، تا روز آخر جنگیدند که متأسفانه نتوانستیم برای هواداران جامی را به ارمغان بیاوریم و شرمنده آنها هستیم. بچه‌های ما متحد و یکدل، پا به پای هوادار و باشگاه بودند تا شرایط خوبی را رقم بزنیم. از اینجا به بعد نیز همین است و اتحاد و همدلی وجود دارد ولی باید یک امیدی داشته باشید تا ساحل امنی در انتظار شما باشد. آن امید، اکنون در تیم ما نیست. یعنی هیچ کدام ما آن ساحل امن را الان نمی‌بینیم.

بولت سرشاخهمهدی‌پور درباره حذف استقلال از آسیا گفت: اتفاقی است که افتاده و دست هیچکدام ما نبوده است. کاری که باید ما، کل مجموعه تیم و بازیکنان باید انجام می‌دادیم را انجام دادیم و بدون باخت قهرمان شدیم. حداقل اتفاقی که باید برای ما رخ می‌داد، باید در آسیا شرکت می‌کردیم که این طور نشد و این بزرگترین خیانتی بود که در حق باشگاه استقلال و هوادارنش شد.

بولت سرشاخهاو در مورد اینکه تمام مدیران مدعی هستند که تا 70 درصد قراردادها به اعضای تیم پرداخت شده ولی آنها مدعی دریافت 40 درصد قراردادهایشان هستند، گفت: وقتی 200 میلیارد از طلب بازیکنان از فصل قبل مانده پس چطور می‌گویند تیم ما 70 درصد گرفته‌اند؟ بیشتر بچه‌های ما زیر 50 درصد دریافت کرده‌اند. این مسائل صحبت ندارد و هر کسی این را گفته، متأسفانه دروغ گفته است. خیلی از طلب فصل قبل باقی مانده است.

بولت سرشاخهوی اظهار داشت: چیزی که وجود دارد، این است که باید در نقل و انتقالات خیلی قوی عمل کنیم و تیم فوق‌العاده خوبی را راهی مسابقات کنیم. استقلال تیم بزرگی است و باید همیشه برای قهرمانی بجنگد. نمی‌شود تیم ما در بازار نقل و انتقالات نتواند خوب عمل کند و آخر لیگ بازیکن و کادرفنی می‌مانند و هوادارانی که روبروی آنها ایستاده‌اند. کسانی که به وظایف خود عمل نکردند، نیستند تا پاسخگوی هواداران باشند.

بولت سرشاخه٬

بولت سرشاخهاو در مورد اینکه کدام بازیکن برای یک فصل 40 میلیارد قرارداد بسته، گفت: اصلا نمی شود درباره این مسائل اسم برد، هر کسی هر چقدر گرفته نوش جانش. حقش است و باید بگیرد. به نظر من موضوع سقف قرارداد موضوع مسخره است. با دسته گلی که حضرات به آب دادند، ما در آسیا نیستیم. ولی خب هوادار انتظار ستاره سوم دارد. مگر می شود النصر یک بازیکن می گیرد به قیمت 200 میلیون یورو، بنزما و کانته را می گیرند. ولی کل بودجه استقلال برای یک فصل 6 میلیون یورو است. کسب ستاره سوم؟ خنده دار و مسخره است.

بولت سرشاخهوی افزود: صادقانه هیچ تیم ایرانی نه استقلال، نه پرسپولیس و نه سپاهان با این اتفاقاتی که می‌افتد، نمی‌تواند قهرمان آسیا شود. اگر می‌خواهیم به آن سمت حرکت کنیم، باید مقداری طرز فکرمان را تغییر بدهیم. هافبک استقلال درمورد اینکه خیلی‌ها اعتقاد دارند پس از تنش حسین قربان‌زاده با مدیران سابق این باشگاه در تلویزیون، بحث قرارداد آبی‌پوشان خیلی بزرگ شد، گفت: درمورد این قصیه صحبت خاصی ندارم‌ اما امیدواریم قربان‌زاده و وزیر ورزش کمک کنند زیرا شرایط استقلال اصلا خوب نیست. به عنوان متولیان باشگاه باید کمک کنند تا شرایط تیم از لحاظ مالی و امکانات بهتر شود. هیچ امکاناتی نداریم. یک روز سر تمرین استقلال بیایید و از امکانات ما فیلم‌برداری کنید تا ببینید چگونه است.

sajjad
19 جولای 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *