تمدید قرارداد مسی و امباپه

پاری سن ژرمن می خواهد ستاره هایش پس از سال 2023 در پارک دو پرنس بمانند. در این پست از ورزشی درباره ی تمدید قرارداد مسی و امباپه می خوانیم.

تمدید قرارداد مسی و امباپه به پاریس سن ژرمن

ناصر الخلیفی، رئیس پاری سن ژرمن، یکی از مهمانان ستاره آخر هفته ورزشی MARCA بود که در روزهای شنبه و یکشنبه در مالاگا برگزار شد.

سرمربی پاری سن ژرمن در مورد خرید احتمالی یک تیم فوتبال محلی توسط گروه سرمایه گذاری ورزشی قطر صحبت کرد. اما همچنین به سوالاتی در مورد آینده ورزشی باشگاه پاریسی به ویژه در مورد آینده بازیکنان کلیدی پاسخ داد.

از الخلیفی در مورد لیونل مسی و کیلیان امباپه ، دو ستاره این تیم که به دنبال تمدید قرارداد هستند، سوال شد.

الخلیفی تایید کرد : “ما خوش شانس هستیم که تعدادی از بهترین بازیکنان جهان را داریم که می خواستند برای پاری سن ژرمن بازی کنند ، علیرغم دریافت پیشنهادات از باشگاه های دیگر. ما برای حفظ آنها تلاش می کنیم.”

ما قصد داریم آنچه را که انجام می دهیم تجزیه و تحلیل کنیم و مطمئن شویم که می توانیم با آنها ادامه دهیم. می خواهیم کارها را به درستی انجام دهیم. قرار نیست اشتباه کنیم.»

برنامه ی پاریس سن ژرمن برای ادامه ی فصل

مدیر اجرایی قطری که نخواست به این موضوع بپردازد، پس از شکست های ناامیدکننده در لیگ قهرمانان و کوپه دو فرانس، تاکید کرد که بازیکنان روی قهرمانی در لیگ 1 تمرکز دارند.

آیا مسی و امباپه در پاریس سن ژرمن خواهند ماند؟
آیا مسی و امباپه در پاریس سن ژرمن خواهند ماند؟

او همچنین به برنامه های پی اس جی برای بازار نقل و انتقالات تابستانی اشاره کرد. وی در پایان گفت: در تابستان خواهیم دید که برای متعادل کردن ترکیب به چه چیزهایی نیاز داریم.

ما روی جوانان و استعدادهای جوان تمرکز می کنیم، پروژه های زیادی برای آینده داریم.»

تمدید مسی با پاری سن ژرمن بر روی جزئیات نهایی متمرکز است

علیرغم پیشنهادهایی مبنی بر بازگشت مهاجم آرژانتینی به بارسلونا ، طبق گزارش ها، پی اس جی در حال نهایی کردن جزئیات برای ارائه پیشنهاد تمدید دوم به لیونل مسی پس از شکست مذاکرات اولیه به نتیجه مثبت است.

به گزارش اسپورت، قصد باشگاه این است که حداقل یک فصل دیگر از این بازیکن 35 ساله بگیرد.

 

Pooria
27 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *