سالگرد قهرمانی آرژانتین در کوپا | مسی مرور خاطرات می‌کند

آرژانتین همیشه در ذهن لئو مسی است، حتی در تعطیلات. مسی در سالگرد دو سالگی قهرمانی کوپا آمریکا مقابل برزیل را دوباره مرور می‌کند. در این پست از ورزشی، به سالگرد قهرمانی آرژانتین در کوپا آمریکا 2021 می‌پردازیم.

سالگرد قهرمانی آرژانتین در کوپا آمریکا

اوضاع همیشه برای لیونل مسی خوب بوده است. اما دو سال اخیر با تیم ملی آرژانتین چیزی بوده است که حتی او نمی‌توانست رویایش را هم داشته باشد.

همه چیز از یک شنبه شب مهم در ریودوژانیرو در سال 2021 شروع شد. مسی برای چهارمین بار به فینال کوپا آمریکا رسیده بود. به این امید که بالاخره بتواند آن میمون شرور را از پشتش بیرون کند. اتفاقی که بعد از آن افتاد چیزی جز یک افسانه نبود.

مسی روز دوشنبه به همراه همسر آنتونلا روکوزو از تعطیلات خود برای بزرگداشت سالگرد دو سالگی قهرمانی در کوپا آمریکا استراحت کرد.

آن قهرمانی اولین جام بین المللی مسی در سطح بزرگسالان بود. و یک رشته 28 ساله بدون جام را برای آرژانتین شکست . انجام آن در ماراکانا در برابر سرسخت ترین رقیب خود، برزیل ، پیروزی را ویژه تر کرد.

بسیاری در شبکه های اجتماعی بار دیگر سخنان معروف و غاز انگیزی را که کاپیتان قبل از فینال برای تیمش انجام داد مطرح کردند.

پست اینستاگرامی مسی از قهرمانی در کوپا آمریکا 2021
پست اینستاگرامی مسی از قهرمانی در کوپا آمریکا 2021

هر چیزی که مسی می‌خواست و حتی بیشتر

پس از قهرمانی در کوپا آمریکا، آرژانتین در فینالیسیما مقابل ایتالیا پیروز شد. تیم لیونل اسکالونی آن را با یک کمپین جام جهانی بی‌نظیر دنبال کرد. که با قهرمانی لا آلبی سلسته برای سومین بار در تاریخ خود به پایان رسید.

به انجام رساندن آنچه که همیشه برای انجام آن برنامه ریزی کرده بود، کسب جام ها با کشورش ، باعث شد تا این مرد 36 ساله در تابستان امسال سلامت، خانواده و آرامش خاطر خود را در اولویت قرار دهد. مسی قرار است یکشنبه این هفته به عنوان بازیکن اینترمیامی معرفی شود. که او وارد سال های پایانی دوران حرفه ای‌اش می‌کند.

Pooria
12 جولای 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *