فرصت بزرگ پیش روی مسی

لیونل مسی بازیکن سابق تیم پی اس جی با رقم شگفت انگیز به اینتر میامی آمریکا پیوست. مسی در این تیم سه فرصت دارد تا با اینترمیامی در این فصل موفق به کسب عنوان قهرمانی شود. اگر موفق شود از دنی آلوس به عنوان بازیکنی که بیشترین جام ها را کسب نموده پیشی بگیرد. قطعا یک فرصت بزرگ پیش روی مسی قرار دارد. پس در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

فرصت بزرگ پیش روی مسی

لیونل مسی بازیکن افسانه ای تیم ملی آرژانتین در جام جهانی عملکرد بی نظیری از خودش به نمایش گذاشت. و بالاخره موفق شد با تیم کشورش قهرمان جام شود. اما در تیم پی اس جی نیز دیری نپاید که نتوانست دوام بیاورد و به اینتر میامی و لیگ MLS می تواند جذابیت فوتبال آمریکا را افزایش دهد. قطعا هر لیگی آرزوی این را دارد که بازیکن محبوب دنیا پیراهن آن تیم را بر تن کند. حالا مسی با پیراهن جدیدش در ایالات متحده باعث هیاهو خواهد شد. موضوعی که در معرفی اولین جلسه تمرینی او زیر نظر تاتا مارتینو بیش از 200 رسانه از سرتاسر دنیا در آن حضور پیدا کرده بودند.

البته آمارها می تواند به اوج خودش در سال 2023 برسد. او سه شانس در فصل پیش روی برای کسب دو عنوان با اینتر میامی دارد تا به یکی از بازیکنان با بیشترین جام های کسب شده شود. عنوانی که فعلا در اختیار دنی آلوس می باشد و یک جام بیشتر از اسطوره آرژانتینی دارد. 44 بر 43 که برای اینکه این اتفاق رخ دهد ، مسی باید با اینتر میامی دو عنوان از سه عنوان را کسب کند که شامل MLS، جام اوپن آمریکا و جام اتحادیه.

علیرغم این واقعیت که این تیم در حال حاضر در انتهای کنفرانس شرق قرار دارد و در ۲۲ بازی تنها ۱۸ امتیاز کسب کرده، با ۵ پیروزی، ۳ تساوی و ۱۴ شکست.

mohamadnd
20 جولای 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *