مسی فاش کرد که نزدیک بود به کریستیانو رونالدو در عربستان بپیوندد

مسی فاش کرد که نزدیک بود به کریستیانو رونالدو در عربستان بپیوندد.لیونل مسی پس از پایان دوران حضورش در پاری سن ژرمن. تقریباً با کریستیانو رونالدو در عربستان سعودی همبازی شد. نماد فوتبال آرژانتینی فاش کرد که قبل از انتقال به لیگ برتر فوتبال (MLS) و پیوستن به اینتر میامی. ایده امضای قرارداد با تیمی در لیگ حرفه‌ای عربستان را در نظر گرفت.

مسی فاش کرد که نزدیک بود به کریستیانو رونالدو در عربستان بپیوندد

این مهاجم

مسی فاش کرد که نزدیک بود به کریستیانو رونالدو در عربستان بپیوندد
مسی فاش کرد که نزدیک بود به کریستیانو رونالدو در عربستان بپیوندد

یک بازیکن آزاد پس از جدایی از PSG. احتمالات زیادی را برای انتقال حرفه ای بعدی خود در نظر گرفت. علیرغم ارتباط قوی او با بارسلونا – باشگاهی که در آن به خاطر رکورد بی نظیر گلزنی و وفاداری اش مورد احترام است . فرصت بازگشت متبلور نشد.

این انتخاب در نهایت به دو مسیر کاملاً متفاوت رسید: یا رفتن به لیگ رقابتی فزاینده عربستان یا جهش به MLS. مسی که به عنوان سفیر گردشگری عربستان سعودی نیز فعالیت می کند. چارچوب رو به رشد فوتبال در این کشور را تایید کرد و به ویژه با توجه به تجربیات مثبت خود در طول بازدیدها، علاقه خود را به این ایده ابراز کرد.

در نهایت
در نهایت

 

این بازیکن افسانه ای تصمیم گرفت استعدادهای خود را به اینتر میامی ببرد – تصمیمی که هم برای او و هم برای باشگاه مثمر ثمر بود. به گفته مسی، انطباق با زندگی در آمریکا نسبتاً ساده بود. به جز عادت کردن به الگوهای ترافیکی محلی. که به گفته او تا حدودی با الگوهای پاریس قابل مقایسه است. با این حال، گرما و رطوبت در طول تابستان میامی کمی چالش برانگیز است. به‌ویژه زمانی که در فعالیت‌های مرتبط با ورزش شرکت می‌کنید.

تاثیر مسی در MLS قابل توجه بود. در یک بازه زمانی کوتاه، او تنها در 14 بازی 11 گل به ثمر رساند. نقش مهمی در قهرمانی اینتر میامی در جام اتحادیه ایفا کرد، جایی که آنها در ضربات پنالتی دراماتیک نشویل را شکست دادند.

زوج فرضی مسی و رونالدو

زوج فرضی مسی و رونالدو
زوج فرضی مسی و رونالدو

در عربستان سعودی یک قرعه کشی بزرگ برای لیگ بود. با این حال، با توجه به اینکه هر دو بازیکن تلاش های جداگانه ای را دنبال می کنند – مسی بازی خود را به سواحل آمریکا می برد و رونالدو با چالش های جدیدی در خاورمیانه روبرو می شود . رقابت داستانی آنها در مسیرهای موازی و در عین حال متمایز ادامه دارد.

علاقه مندان به فوتبال

تماشاگران ورزش در بریتانیا می توانند این پیشرفت ها و موارد دیگر را از طریق TNT Sports که در Discovery+ در دسترس است دنبال کنند. TNT Sports همچنین پوشش گسترده ای از حقوق مختلف ورزشی برتر، از فوتبال گرفت. تا راگبی و مسابقات اتومبیل رانی ارائه می دهد. این اطمینان را می دهد که طرفداران هیچ یک از فعالیت های رویدادهای ورزشی مورد علاقه خود را از دست ندهند.

Hesam
10 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *