مصاحبه مسی با گرانادوس

مسی: پاریسی ها برایم جشن نگرفتند

طبق گزارش ورزشی لیونل مسی در مصاحبه‌ای صمیمی با میگل گرانادوس، بازیگر و کمدین آرژانتینی، شرکت کرد و درباره مسائل مختلفی از قهرمانی جهان تا انتقال به اینترمیامی صحبت کرد.

میگل گرانادوس، بازیکن و کمدین مشهور آرژانتینی، موفق شد هموطن بزرگش لیونل مسی را راضی کند تا در مصاحبه‌ای مفصل با او شرکت کرده و درباره مسائل مختلفی که در ماه‌های اخیر با آنها روبرو بوده صحبت کند.

مصاحبه مسی با این بازیگر آرژانتینی در کانال یوتیوب او Olga En Vivo پخش شده است. مسی در این مصاحبه از برخورد پاری سن ژرمن با او بعد از فتح جام جهانی گلایه کرده و درباره رضایتش از پیوستن به اینترمیامی می‌گوید.

مصاحبه مسی با گرانادوس

مصاحبه مسی با گرانادوس
مصاحبه مسی با گرانادوس

او همچنین برنامه عادی زندگی‌اش در شهر میامی و رابطه صمیمانه‌ای که با سه فرزندش دارد را توضیح داده و درباره مسئله‌ای که ذهن هوادارنش را به خودش مشغول کرده یعنی زمان بازنشستگی اسطوره دنیای فوتبال صحبت می‌کند.

در ادامه متن مصاحبه لیونل مسی با میگل گرانادوس را می‌خوانید:

لئو، در میامی خوش می‌گذرد؟
زندگی در اینجا به شکل متفاوتی جریان دارد. برای همین تصمیم گرفتم که در اروپا ادامه ندهم. با اینکه شخصیتم طوری است که دوست دارم دائما برنده بشوم و رقابت‌جویی در ذات من است ولی بالاخره به جایی می‌رسید که باید ریلکس‌تر باشید. نمی‌دانم که سطحم افت کرده یا نه ولی مثل همیشه برای بازی‌ها آماده می‌شوم و بازی می‌کنم. من حالا مسن‌تر شده‌ام و هزاران بازی را پشت سر گذاشته‌ام. بالا رفتن سن برای همه اتفاق می‌افتد و از آن گریزی نیست.

از بچه‌هایت بگو لئو

تیاگو بچه خیلی کم حرفی است ولی با مادرش خیلی راحت صحبت می‌کند. ولی ماتئو واقعا پرحرف است و گاهی باید از دستش فرار کنید! از بس که حرف می‌زند. ولی سیرو درون‌گران‌تر است. او هم راحت حرف می‌زند، ولی از خودش نمی‌گوید و بیشتر درباره بقیه صحبت می‌کند.

به فکر فرزند چهارم هستی؟
بله خیلی دوست داریم یک فرزند دیگر داشته باشیم. الان در حال بررسی هستیم ولی خیلی دوست داریم یک دختر داشته باشیم.

رابطه‌ات با بچه‌ها چطور است؟ خودت را پدر خوبی می‌دانی؟
بله فکر می‌کنم پدر خوبی هستم. سعی می‌کنم ارزش‌هایی که وقتی جوان بودم به من آموخته شده را به بچه‌ها منتقل کنم. من رویکرد باشگاهی که در آن بزرگ شده‌ام یعنی بارسلونا را دنبال می‌کنم. ارزش‌های بارسا خیلی مهمند.

آیا به بازنشستگی فکر می‌کنی؟

به اینکه بعد از بازنشستگی چه می‌کنم فکر نکرده‌ام. به خود بازنشستگی هم فکر نمی‌کنم و دلم نمی‌خواهد فعلا به فکرش باشم، چون الان از کارم لذت می‌برم. من قدم مهمی برداشتم و اروپا را ترک کردم و به اینجا آمدم ولی الان نمی‌خواهم به قدم بعدی فکر کنم. فعلا دوست دارم از آنچه دارم لذت ببرم.

خودت دوست داری بعد از بازنشستگی چه کار بکنی؟
نمی‌دانم. من هر چیزی که به فوتبال ربط داشته باشد را دوست دارم. بچه‌ها را هم دوست دارم و دوست دارم بتوانم به آنها آموزش بدهم. البته ایده مدیریت ورزشی هم برایم جالب است، ولی نمی‌دانم از کجا باید شروع کنم.

لئو، در جام جهانی 2026 هم بازی می‌کنی؟
نمی‌دانم به آن جام می‌رسم یا نه. قبلا هم این را گفته‌ام. فعلا درباره‌اش فکر نمی‌کنم چون تا آن روز خیلی مانده. ولی الان به کوپا آمه‌ریکا فکر می‌کنم. هدفم این است که با آمادگی خوب به کوپا آمه‌ریکا برسم. می‌دانم تورنمنتی عالی در پیش داریم.

از پاری سن ژرمن گلایه‌ای داری؟

من تنها بازیکنی بودم که وقتی به باشگاه برگشتم هیچکس به من تبریک نگفت. هر 25 بازیکن تیم ملی آرژانتین توسط باشگاه‌هایشان تحسین شدند، ولی من نه.

ممکن است به فوتبال باشگاهی آرژانتین برگردی مثلا به نیوولز اولد بویز؟
اینکه از فوتبال باشگاهی آرژانتین لذت ببرم ایده‌ای است که همیشه در ذهنم بوده. دوست دارم به باشگاهی برگردم که بچگی‌ام را در آن گذرانده‌ام.

چه شد که به بارسا برنگشتی؟
اینطور شد دیگر. واقعیت این است که انتظارش را نداشتم. ولی معتقدم هیچ اتفاقی بی‌دلیل نمی‌افتد.

رابطه‌ات با کیلیان امباپه چطور رابطه‌ای است لئو؟
راستش را بخواهی دوستش دارم. ببین، بعد از فینال جام جهانی جوی که در فرانسه بود را می‌شد درک کرد. ما در کشوری بودیم که در فینال شکست‌شان داده بودیم و آنها ما را مقصر می‌دانستند. فکر می‌کردند به خاطر ما بوده که قهرمان جهان نشده‌اند.

sajjad
28 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *