شغل جدید مسی در آمریکا

لیونل مسی بازیکن افسانه ای تیم ملی آرژانتین در فصل پیش رو در تیم اینتر میامی آمریکا توپ خواهد زد. حالا پشت پرده انتقال مسی به آمریکا ظاهرا به یک پروژه تجاری بزرگ ختم می شود. در ادامه سایت ورزشی با معرفی شغل جدید مسی در آمریکا همراه ما باشید.

 

شغل جدید مسی در آمریکا

به گزارش سایت ورزشی ، انتقال لیونل مسی به آمریکا ظاهرا بیشتر از آنکه فوتبالی باشد ، بیزینس و تجاری و اقتصادی است. بهترین بازیکن جهان با 7 توپ طلا قرار است به یک بیزینس من خوب در میامی تبدیل شود. نشریه اسپورت اسپانیا در یک گزارش عنوان کرد: لیونل مسی تنها دیگر بهترین فوتبالیست دنیا نیست. بلکه با قراردادش در تیم اینتر میامی به یک تاجر نیز تبدیل می شود. زمانی که به نظر می رسید او مایل به پذیرش پیشنهاد فوق میلیون دلاری عربستان با تضمین دولت سعودی بود. به محض اینکه مشاوران مالی او اجازه دادند او در فوتبال آمریکا شانس خوبش را برای تبدیل شدن به یک بیزینس من تغییر دهد.

شغل جدید مسی در آمریکا

لئو با پیشنهاد اینتر میامی از این حیث که قرارداد وسوسه نشده و چون لیگ ام ال اس سقف حقوقی برای بازیکنان خوش تعیین نموده است و تنها سالانه 25 میلیون دلار به جیب می زند. زمانی که متقاعد شد پای شرکت آدیداس و اپل را نیز در این انتقال بیاورد. دو شرکت به او وعده پرداخت بخشی از حق پخش تلویزیونی و فروش پیراهن را داده اند.

 

مثلث اپل، آدیداس و بکهام، تضمین کننده آینده لیونل مسی

یک عملیات اقتصادی سه جانبه در قرارداد ورزشی مسی تضمین شده است. شرکت Adids به مدت ده سال پیراهن های فوتبال در لیگ آمریکا را می فروشد. این شرکت با پرداخت 1000 میلیون دلار جهت کنترل فوتبال آمریکا همان کاری را خواهد کرد که شرکت نایک یک زمانی در NBA انجام داد. برند آلمانی می خواهد از مسی برای تضمین بازار فوتبال بعد از جام جهانی آمریکا استفاده نماید. اپل دومین بال اقتصادی قرارداد مسی است. که به نوبه خود، حقوق سمعی و بصری MLS را به مدت 10 سال با تضمین پرداخت 2500 میلیون دلار بدست آورده است. علاوه بر این، شرکت اپل تصمیم دارد مجموعه‌ای تلویزیونی را با ستاره آرژانتینی با عنوان «مسی و جام های جهانی» منتشر کند.

شغل جدید مسی در آمریکا

فوتبال آمریکا در حال نزدیک شدن به جام جهانی 2026 است و در مرحله گسترش و بهره برداری می باشد. MLS تا یکی دو سال قبل مثل لیگ دسته دوم بود.حالا کیفیت فوتبال در این لیگ بالا رفت. چیزهای زیادی نیز برای مسی وجود دارد از جمله دیوید بکهام مایل است به لیونل مسی پاداش اضافی در قالب سهام باشگاه بر اساس موفقیت بپردازد. ستاره انگلیسی ۵ سال پیش اینتر میامی را با ۲۵ میلیون دلار تاسیس کرد که یک ماه پیش این باشگاه ۵۰۰ میلیون دلار ارزش داشت. اکنون با آمدن لیونل مسی پیش‌بینی می‌شود قیمت آن دو برابر شود. اپل، آدیداس و دیوید بکهام، مثلت اقتصادی هستند که مسی را قانع کنند تا از یک فوتبالیست جهانی به یک بیزینس من درجه یک در ورزش تبدیل شود. این انتقال، مسی را به یک تاجر بزرگ ورزشی تبدیل خواهد کرد.

 

mohamadnd
17 جولای 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *