کفش جدید مسی به مناسبت هشتمین توپ طلا

کمپانی مشهور آدیداس اسپانسر لیونل مسی می باشد و بعد از اینکه این بازیکن ستاره آرژانتینی توپ طلای هشتم خودش را کسب نمود. کفش های خاص مسی در این مراسم رونمایی شد. در ادامه سایت ورزشی با کفش جدید مسی به مناسبت هشتمین توپ طلا همراه شوید.

کفش جدید مسی به مناسبت هشتمین توپ طلا

کفش جدید مسی به مناسبت هشتمین توپ طلا

به گزارش سایت ورزشی ، کمپانی آدیداس از کفش جدید لئو مسی به مناسبت کسب هشتمین توپ طلا رونمایی کرده است. کمپانی آدیداس کفش جدیدی را به مناسب این مراسم به مسی اهدا کرده است. مسی دوشنبه شب در مراسمی از سوی مجله فرانس فوتبال توانست برای هشتمین بار برنده توپ طلا شود. و این جایزه را در شهر پاریس دریافت نمود. ابر ستاره فوتبال جهان بعد از قهرمانی با تیم ملی کشورش در جام جهانی 2022 قطر توانست یکی از مدعیان اصلی کسب این جایزه باشد. بسیاری از همان زمان منتظر اهدای توپ طلای سال 2023 به او بودند. و در نهایت نیز این اتفاق رخ داد و به این موهم دست پیدا کرد.

کفش جدید مسی به مناسبت هشتمین توپ طلا

درخشش مسی در ترکیب تیم ملی کشورش باعث شد. تا تمامی شک و تردیدها را کنار بگذاریم. این بازیکن نفش مهمی در قهرمانی کشورش داشت. و حالا آدیداس با یک طرح فوق العاده به این مناسبت او را خوشحال کرد. این کفش از توپ طلا الهام گرفت. که او در طول این مدت به دست آورده و با رنگ شیری، سفید و طلایی طراحی شده است. تا یادآور این جایزه ارزشمند باشد. در تصاویر لو رفته از این کفش، انگشترهایی که مسی در عکاسی به مناسبت دریافت این جایزه و نمادی از هشت توپ طلایش به دست کرده بود هم دیده می‌شود. این عکس‌ها هم به صورت اختصاصی توسط آدیداس گرفته و برای تبریک به لئو منتشر شده بود. پیش از این شرکت آدیداس به مناسبت این دستاورد بزرگ 8 انگشتر طلا با نمادهای 8 توپ طلا برای مسی طراحی کرده بود.

mohamadnd
1 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *