اقدام خنده‌دار هم‌تیمی مسی برای هالووین

جشن هالووین یکی از جشن هایی است که هرساله در 31 اکتبر ماه برگزار می شود. ظاهرا این جشن در تمام سلبریتی های دنیا نیز رواج دارد. اینبار رابرت تیلور هم تیمی ستاره آرژانتینی تیم اینترمیامی برای جشن هالووین به شکل بادیگارد مسی در آمد. در ادامه سایت ورزشی با اقدام خنده‌دار هم‌تیمی مسی برای هالووین همراه ما باشید.

اقدام خنده‌دار هم‌تیمی مسی برای هالووین

به گزارش سایت ورزشی ، به مناسب جشن هاووین که از چند وقت پیش در سرتاسر جهان شروع شده است. و بازیکن تیم اینترمیامی آمریکا نیز دست به حرکت جالبی زد. و در فضای رسانه های دنیا حسابی سوژه شد. در این جشن ها مردم با چهره های ترسناک و گریم و آرایش وحشتناک ظاهر می شوند. هم تیمی مسی در آمریکا نیز خودش را به شکل بادیگارد لیونل درآورده است. او با اینکار در فضای مجازی خبرساز شد.

اقدام خنده‌دار هم‌تیمی مسی برای هالووین

تاریخچه جشن هالووین:

جشن هالووین به زبانی انگلیسی Halloween بازمانده‌ای از مراسم باستانی حدود ۲۰۰۰ سال پیش است، اما هنوز جایگاه ویژه‌‌ای در بین مردم دارد. دوستداران هالووین هر سال بی‌صبرانه منتظر روز ۳۱ اکتبر (۹ آبان) هستند تا این روز را جشن بگیرند. حتما تصویر کدو تنبل‌های چشم و دهن‌دار را در شبکه‌های مجازی و اینترنت دیده‌اید. البته، بسیاری از مردم در مورد فلسفه کدو تنبل در هالووین اطلاعی ندارند. شاید باورنکردنی باشد که کدوی تنبل محافظ انسان‌ها در برابر شیاطین است و این ویژگی، ریشه‌ای تاریخی و افسانه‌ای دارد.

جشن باستانی هالووین هرساله در پاییز برگزار می‌شود. مردمی که در این جشن شرکت می‌کنند لباس‌های ترسناک و خاصی می‌پوشند. از لباس تا آرایش هالووین همه چیز در این جشن متفاوت است! بچه‌های کم سن و سال به سراغ همسایه‌ها می‌روند. تا با ترساندن آنها شکلات و آبنبات‌های خوشمزه‌ای هدیه بگیرند. این جشن می‌تواند کمی به جشن قاشق‌زنی ما ایرانیان شباهت داشته باشد؛ با این تفاوت که هیجان‌های بسیاری در سراسر جشن هالووین در جریان است. در واقع هالووین نگاه متفاوتی به ارواح مردگان و ارتباط آنها با زنده‌ها دارد.

mohamadnd
31 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *