توافق میلاد عبادی پور با باشگاه روسی

میلاد عبادی پور والیبالیست تیم ملی ایران جزو دریافت کننده های عالی و حرفه ای فصل قبل در تیم میلانو ایتالیا حضور داشت. بر اساس خبرهای رسیده با تیم اورال اوفا روسیه به توافق رسمی دست یافته است. در ادامه سایت ورزشی با توافق میلاد عبادی پور با باشگاه روسی همراه ما باشید.

 

توافق میلاد عبادی پور با باشگاه روسی

به گزارش سایت ورزشی ، میلاد عبادی پور بازیکن ریزنقش و دریافت کننده والیبال تیم ایران و باشگاه سابق میلانو ایتالیا به اورال اوفا روسیه پیوست. یک منبع ترکیه ای اعلام نمود: عبادی پور بعد از پنج سال بازی برای تیم اسکرا لهستان و یک فصل حضور در تیم میلانو بالاخره به باشگاه روسی اورال اوفا پیوسته است. همچنین امیر حسین اسفندیار بازیکن ملی پوش دیگر والیبال ایران نیز فصل قبل در تیم اورال اوفا بازی می کرد. میلاد در لیگ ملت های 2023 برای تیم ملی والیبال ایران بازی نخواهد کرد.

توافق میلاد عبادی پور با باشگاه روسی

حضور میلاد عبادی پور در باشگاه اورال اوفا روسیه:

میلاد عبادی پور از جمله بازیکنان والیبالیست حرفه ای و کاربلد است. بر اساس اعلام رسانه ترکی زبان، کاپیتان تیم ملی ایران با تیم والیبال اوفا روسیه توافق نموده است. به گزارش سایت ورزشی و به نقل از voleybolunsesi.com ، تیم والیبال اورال اوفا در لیگ روسیه حضور دارد.

توافق میلاد عبادی پور با باشگاه روسی

جدیدا نیز با میلاد عبادی پور کاپیتان تیم والیبال برای فصل آینده توافق نموده است. البته عبادی پور قبل از اینکه در این تیم روسیه ای بازی کند. قبلا نیز جزو بازیکنان لژیونر و حاضر در میلانو ایتالیا بوده است. انتقال عبادی پور در هفته های آینده به این باشگاه صورت خواهد گرفت. البته اسفندیار نیز قبلا در این تیم بازی می کرد. اما ملی پوش بعد از پایان فصل از این تیم جدا شده بود. به نظر شما توافق میلاد عبادی پور با باشگاه روسی چه زمانی شکل رسمی تر به خودش می گیرد؟ لطفا نظرات تان را در این زمینه در بخش کامنت ها درج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *