باشگاه مونترال ایمپاک

باشگاه مونترال ایمپاک یک باشگاه فوتبال حرفه ای کانادایی است که در مونترال کبک کشور canada قرار دارد. این باشگاه در لیگ برتر فوتبال MLS در کنفرانس شرق رقابت می نماید. آنها با نام اصلی Montreal Impact فوتبال خود را رد رده بزرگسالان از سال 2012 آغاز کردند. در ادامه سایت ورزشی با معرفی باشگاه مونترال ایمپاک همراه شوید.

معرفی باشگاه مونترال ایمپاک

معرفی باشگاه مونترال ایمپاک

باشگاه مونترال ایمپاک یک باشگاه فوتبال در کشور کانادا و شهر کبک (Kebek) می باشد. این باشگاه که در لیگ برتر فوتبال ام ال اس کنفرانس شرق حضور دارد و در سال 2010 تاسیس شد و از سال 2012 رسما بازی های خود را به عنوان تیم نوزدهم جدول از لحاظ امتیازی و سومین باشگاه کانادایی آغاز کردند. آنها یک باشگاه اصلی هستند که از سال 1993 تا 2011 در لیگ های دسته دوم مختلف فوتبال آمریکا بازی کردند. در سال 2015 ایمپک اولین باشگاه کانادایی و دومین باشگاه MLS بود که به فینال لیگ قهرمانان کونکاکاف راه یافت و در آنجا در مقابل کلاب آمریکا شکست خورد.

این تیم در سال 2021 با نشان و رنگ های جدید تحت عنوان باشگاه Club de Foot Montréal تغییر نام داد. اما در بین نارضایتی طرفداران و هواداران باشگاه لوگوی خود را برای فصل 2023 اصلاح کرد و تحت عنوان CF Montréal شناخته شد.

اف سی مونترال ایمپاک جام های Voyageurs ، جام داخلی فوتبال کانادا را در مجموع 11 بار برنده شده اند و پنج مورد آنها در قالب مسابقات قهرمانی کانادا ، مسابقات قهرمانی ملی برای باشگاه های حرفه ای در کشور کانادا تشکیل شده است. در سال 2008 این باشگاه در جام لیگ ها، رقابت های منطقه ای آمریکای شمالی کونکاکاف شرکت کرد و واجد شرایط جام Cross-border Champions Cup شد، اما در جام آزاد ایالات متحده شرکت نکرد. این باشگاه مسابقات خانگی خود را در استادیوم ساپوتو انجام می دهد و اخیراً توسط هرنان لوسادا مدیریت می شود.

تاریخچه باشگاه

تاریخچه باشگاه

دوران تاسیس و قبل از حضور در MLS

تیم فوتبال مونترال ایمپک یا ایمپاک تحت عنوان لاتین Impact de Montréal FC که در دسامبر 1992 تاسیس شد. وقتی خانواده ساپوتو امتیازات جدیدی را در لیگ فوتبال حرفه ای آمریکا تحت عنوان APSL بدست آوردند. در آن زمان بهترین فوتبال حرفه ای در ایالات متحده و کانادا بود که قرار شد رقابت را برای فصل 1993 آغاز نماید. در سال 1994 ایمپکت، توانست در حضور 8169 تماشاگر تیم سنتر کلود روبیلار را با نتیجه 1-0 شکست دهد.

این پیروزی اولین قهرمانی برای یک باشگاه فوتبال حرفه ای از شهر مونترال بود. ایمپکت برای سه فصل متوالی قهرمان بود. از سال 1995 تا 1996 در لیگ APSL که با نام تجاری A-League شناخته می شد و در سال 1997 به عنوان بخشی از USISL A-League تبدیل شد.

در سال 2004 تیم ایمپکت توانست باشگاه سیاتل را با نتیجه 2-0 در مقابل 13648 نفر جمعیت شکست دهد و قهرمان لیگ A شد.

باشگاه مونترال ایمپاک

دوران ابتدایی باشگاه

در نوامبر 2004 لیگ A-League به USL First Division تغییر نام داد. ایمپکت فصل 2005 را با 15 بازی پیاپی بدون شکست شروع کرد و با فاصله 10 امتیازی از جایگاه دوم فصل را به پایان رساند و جام کمیسیونر را کسب کرد. آنها در نیمه نهایی پلی آف توسط سیاتل ساندرز حذف شدند. در همان سال باشگاه ساخت استادیوم ساپوتو که یک ورزشگاه مخصوص فوتبال و ورزشگاه خانگی آنها بود شروع کرد که در 19 می 2008 استادیوم رسما افتتاح شد. ایمپکت به عنوان برنده جام کمیسیونر در سال 2006 تکرار شد و اولین قهرمانی پلی آف USL خودش را در سال 2009 بعد از شکست 6-3 ونکوور وایتکپس در مجموع در فینال دو بازی کسب نمود. بازی برگشت در استادیوم ساپوتو در حضور 13034 تماشاگر برگزار شد.

ر سال 2009، ایمپکت اعلام کرد که قصد دارد به لیگ فوتبال جدا شده آمریکای شمالی (NASL)، یک لیگ دسته دوم جدید بپیوندد، اما به دلیل اختلافات قانونی با USL، آنها در عوض برای یک فصل در سال 2010 به لیگ موقت بخش 2 حرفه ای USSF پیوستند. ایمپکت در کنفرانس NASL لیگ سوم شد و در نیمه نهایی به کارولینا ریل هاکس اف سی شکست خورد. این تیم همچنین با میانگین تماشاگران با 12608 تماشاگر در هر مسابقه، لیگ را رهبری می کند. مونترال در نهایت برای یک فصل در NASL بازی کرد، و نتوانست برای پلی آف واجد شرایط شود، قبل از اینکه با تجسم MLS خود جایگزین شود.

باشگاه مونترال ایمپاک

پیشنهاد امتیاز MLS و انتقال تیم مونترال به آنجا

در اواخر سال 2007 حدس و گمان های زیادی درباره انتقال احتمالی حق امتیاز برای دسته پایینتر ایمپکت به لیگ برتر فوتبال mls انجام شد. ساخت استادیوم قابل گسترش ساپوتو نشان می داد که این باشگاه برای صعود به لیگ سطح یک آمریکای شمالی عجله دارد. اگرچه تورنتو اف سی یک قرارداد انحصاری سه ساله با کانادا داشت تا سال 2009 منقضی نشده بود، اما آنها در مارس 2008 اعلام کردند که با کمال میل از باشگاه ایمپکت شهر مونترال در لیگ حرفه ای MLS استقبال می کنند. در 24 ژوئیه 2008، MLS اعلام کرد که به دنبال اضافه کردن دو تیم توسعه دهنده برای فصل 2011 هستند. که مونترال به عنوان نامزد بالقوه فهرست شده بود.

در 22 نوامبر 2008، پیشنهاد این گروه برای امتیاز MLS توسط کمیسر دان گاربر حفظ نشد. 16 مه 2009، روزنامه مونترال گزارش داد که گاربر و ساپوتو مذاکرات را برای تیم توسعه دهنده برای شروع بازی در سال 2011 از سر گرفته بودند. 7 می 2010، گاربر و ساپوتو مونترال را به عنوان نوزدهمین باشگاه در لیگ برتر فوتبال اعلام کردند، که قرار است برای فصل 2012 بازی کند. امتیاز MLS متعلق به خانواده Saputo است. در 14 ژوئن 2011، مونترال ایمپکت قراردادی پنج ساله با بانک مونترال اعلام کرد تا اسپانسر اصلی و حامی پیراهنش در MLS شود. در آگوست 2011، جسی مارش سرمربی جدید ایمپکت شد.

باشگاه مونترال ایمپاک

شروع در MLS و فینال لیگ قهرمانان

فصل 2012

در 10 مارس 2012، ایمپکت نخستین بازی خود را در لیگ ام ال اس انجام داد، باخت 2-0 به ونکوور وایت کپس اف سی بود. یک هفته بعد باشگاه اولین بازی خانگی خود را در ورزشگاه المپیک مقابل شیکاگو فایر انجام داد که بازی با نتیجه 1-1 به تساوی کشیده شد. این دیدار در حضور 58912 هزار تماشاگر برگزار شد و از رکورد قبلی فوتبال حرفه ای در ورزشگاه خانگی سال 1981 در مقابل شیکاگو استینک با 58542 نفر عبور کرد. در 12 مه 2012، باشگاه فوتبال مونترال ایمپاک رکورد جدیدی را برای یک مسابقه فوتبال حرفه ای در کشور کانادا با جمعیت 60860 تماشاچی در مقابل لس آنجلس گلکسی با تساوی 1-1 به ثبت رساند.

در 24 می 2012 باشگاه اعلام نمود که اولین بازیکن خودش را در لیگ ام ال اس پیدا کردند، مارکو دی وائو که قبلا در بولونیا حضور داشت. پس از 14 فصل حضور در سری آ، با ایمپکت قرارداد امضا کرد و از سال 2012 تا 2014 در 76 بازی، 34 گل به ثمر رساند. باشگاه فوتبال ایمپکت فصل عادی 2012 را در جایگاه هفتم کنفرانس شرق با رکورد 12 برد، 16 باخت و 6 تساوی به پایان رساند. در 3 نوامبر 2012 جسی مارش سرمربی تیم به دلیل اختلاف نظر با مدیریت باشگاه درباره چینش تیم از سمت خود کناره گیری کرد.

باشگاه مونترال ایمپاک

فصل 2013

در تاریخ 7 ژانویه 2012، باشگاه مونترال ایمپاک، مارکو شلیباوم را به عنوان سرمربی انتخاب کرد. سرمربی آقای Schällibaum  قبل از این نزدیک به 10 سال در سوپر لیگ سوئیس مربیگری می کرد. در 23 فوریه باشگاه برنده جام کلاسیک والت دیزنی ورلد پرو فوتبال 2013 شد و در جریان کمپین پیش فصل خود در فینال توانست کلمبوس کرو را با نتیجه 1-0 شکست دهد. در 29 می باشگاه با شکست ونکوور وایت کپس در فنیال توانست به قهرمانی کانادا 2013 دست یابد.

اولین جام مهم باشگاه از زمان پیوستن به لیگ MLS و هشتمین جام آنها Voyageurs  بود. که به عنوان قهرمان کانادا باشگاه ایمپاک توانست در لیگ قهرمانان 2014-2015 کونکاکاف، تولید خود را برای پیوستن به لیگ ام ال اس و جایگاهی که کسب کرده اند، جشن بگیرند. این باشگاه 13 باخت و 7 تساوی داشت که باعث شد برای اولین بار در لیگ mls حضور داشته باشند و در جایگاه پنجم کنفرانس شرق حضور یابند. ایمپکت در مرحله حذفی توسط هیوستون دینامو حذف شد. این باشگاه در 18 دسامبر اعلام کرد که مارکو شلیبام دیگر برنمی گردد و فرانک کلوپاس سرمربی سابق شیکاگو فایر جایگزین او به عنوان سرمربی جدید ایمپکت خواهد شد.

باشگاه مونترال ایمپاک

فصل 2014

باشگاه فوتبال مونترال ایمپکت با شکست حریف خود یعنی تورنتو اف سی در فینال قهرمانی کانادا در سال 2014 در تاریخ 4 ژوئن 14 قهرمان مسابقات جام Voyageurs شد. علیرغم موفقیت در جام داخلی، تیم در بازی لیگ با مشکلاتی روبرو شد. ایمپکت فصل MLS 2014 را با 10 برد، 18 باخت و شش مساوی به پایان رساند و در نهایت در لیگ در اواخر جدول قرار گرفت.

 

مسابقات لیگ قهرمانان 2014-2015 کونکاکاف

باشگاه ایمپاک مونترال در گروه سوم با سی دی قرار داشت که تیم السالوادور حضور داشتند و  با صعود تنها برنده هر گروه به مرحله حذفی، ایمپاک بدون شکست در مرحله گروهی با 3 برد و یک تساوی به عوان قهرمان گروه جام را بدست آورد.

باشگاه مونترال ایمپاک

یک چهارم نهایی

در مرحله یک چهارم نهایی باشگاه ایمپاک در بازی اول خود در ورزشگاه هیدالگو با نتیجه 2-0 در مقابل پاچوکا جلو افتاد اما این باشگاه مکزیکی بود که بازی را در پایان به نتیجه تساوی 2-2 رساند. با وجود ناتوانی ایمپاک در حفظ برتری، 2 گل خارج از خانه به این باشگاه برای بازی برگشت امتیاز داد. در 3 مارس 2015 در ورزشگاه خانگی پاچوکا در دقیقه 80 زمانی که داور مسابقه والتر لوپز یک پنالتی را برای رقیب اعلام کرد. ژرمن ازکیل کانو رکالد تیمش را برتر میدان کرد و از ایمپاک جلو افتاده بودند.

با این حال در ثانیه های وقت های اضافی، کامرون پورتر بازیکن تعویضی پاس بلند کالوم مالاس را مهار کرد و با عبور توپ از میان پاهای دروازه بان پاچوکا گل تساوی مسابقه را به ثمر رساند. در نتیجه تیم ایمپکت به نیمه نهایی رفت. بازی رفت و برگشت در مجموع 3-3 شد. ایمپکت اولین باشگاه کانادایی بود که در یک بازی رفت و برگشت مقابل حریف مکزیکی پیروز شد.

 

گل پورتر

کامرون پورتر در 15 ژانویه 2015 توسط باشگاه ایمپکت در سوپر درافت ام ال اس به عنوان بازیکن برتر انتخاب شد. او اولین بازی حرفه ای خودش را در 24 فوریه همان سال به عنوان بازیکن تعویضی در دقیقه 81 مقابل پاچوکا در بازی اول یک چهارم نهایی انجام داد. گل او در زمان های تلف شده دقیقه 4+90 به ثمر رسید و اولین گل حرفه ای و تنها گل او برای باشگاهش بود. پورتر کمتر از یک ماه بعد از آسیب دیدگی جدی زانوی چپ نیاز به عمل جراحی داشت. او در سال 2018 در سن 24 سالگی از فوتبال حرفه ای بازنشسته شد. گل پورتر او را به عنوان یک اسطوره فوتبال در ذهن هواداران ایمپکت جاودانه کرد. علیرغم اینکه تنه در دو بازی ام ال اس برای این باشگاه فوتبال بازی کرد.

باشگاه مونترال ایمپاک

نیمه نهایی

باشگاه مونترال ایمپاک در مرحله نیمه نهایی با آلاجولنسه کاستاریکا روبرو شد. در بازی اول ایمپکت در ورزشگاه المپیک مونترال در حضور 33675 هزار تماشاگر کاستاریکایی ها را با نتیجه 2-0 شکست دادند. ناکامی آلاخولنسه در گلزنی مونترال سه هفته بعد زمانی که تیم ها دوباره برای بازی برگشت در آلاخوئلا به مصاف هم رفتند، مرگبار بود. گلزنی درست قبل از نیمه برای تضمین آن گل مهم خارج از خانه برای آنها اهمیت زیادی داشت. علیرغم دو گل دیرهنگام آلاجولنسه و پیروزی 4-2 مسابقه، ایمپکت با گل های خارج از خانه به فینال راه یافت و در مجموع رفت و برگشت مسابقه 4-4 شده بود.

 

فینال

باشگاه مونترال ایمپاک اولین تیم کانادایی و تنها دومین باشگاه لیگ حرفه ای MLS بود که به فینال لیگ قهرمانان کونکاکاف راه یافت و با کلاب آمریکا روبرو شد. بازی اول در آزتکا در مکزیکوسیتی در 22 آوریل 2015 با نتیجه 1-1 به اتمام رسید. یک هفته بعد دو تیم دوباره در استادیوم المپیک مونترال مقابل تماشاگران 61004 نفری روبروی هم قرار گرفتند. تیم میزبان در دقیقه 8 زکمانی که ناچو پیاتی به سرعت از کنار سه بازیکن آمریکایی عبور می کرد به آندرس رومرو پاس داد که توپ را از کنار دروازه بان مکزیکی درون دروازه جای گرفت. نیمه اول مسابقه 1-0 به نفع ایمپکت به اتمام رسید. اما کلوب آمریکا در نیمه دوم 4 گل به ثمر رساند و بازی با نتیجه 4-2 به نفع آمریکایی در مجموع بازی رفت و برگشت با نتیجه 5-3 به اتمام رسید.

باشگاه مونترال ایمپاک

2015–اکنون

در 29 آگوست 2015، سرمربی تیم فرانک کلوپاس برکنار شد و به طور موقت این سمت به مائورو بیلو بازیکن سابق باشگاه سپرده شد. بعد از قرار گیری در پلی آف و شکست تورنتو اف سی در دور اول قبل از حذف در نیمه نهایی کنفرانس، بیلو برای همیشه در تیم استخدام شد.

این باشگاه همچنین در اواسط فصل با ورود دیدیه دروگبا مهاجم ساحل عاج که سابقا در چلسی حضور داشت، باشگاه تقویت شد. بیلو در اکتبر 2017 پس از ناکامی در راهیابی به پلی آف توسط باشگاه اخراج شد و رمی گارد، سابقاً از استون ویلا جانشین وی شد.

گارد خودش در آگوست 2019 برکنار شد و ویلمر کابررا مدافع سابق فوتبال کلمبیا به طور موقت جایگزین او شد. در زمان کابررا در راس تیم، ایمپکت با شکست تورنتو اف سی در فینال مسابقات قهرمانی کانادا 2019 را به دست آورد. کابررا با وجود موفقیت در مسابقات قهرمانی کانادا، نتوانست تیم را به پلی آف MLS برساند و قراردادش برای فصل بعد تمدید نشد.

سال 2019

در نوامبر 2019، تیری هانری، ملی پوش سابق فرانسه، قراردادی دو ساله برای مربیگری تیم ایمپکت امضا کرد. هانری اولین فصل خود، این تیم برای اولین بار از سال 2016 به پلی آف برد، اما در دور اول توسط انقلاب نیوانگلند با نتیجه 2–1 حذف شد. در همان سال، اولین بازی ایمپکت در لیگ قهرمانان از زمان فینال 2015 در مرحله یک چهارم نهایی با حذف گل های خارج از خانه توسط باشگاه سی دی هندورایی به پایان رسید. هنری در فوریه 2021 با بیان دلایل خانوادگی تصمیم خود برای کناره گیری از سرمربیگری استعفا داد.

وی در بیانیه‌ای گفت: سال گذشته برای من شخصاً سال بسیار سختی بود، به دلیل ویروس کرونا، نتوانستم فرزندانم را ببینم. متاسفانه به دلیل محدودیت‌های مداوم و این که مجبوریم نقل مکان دوباره به ایالات متحده برای چندین ماه تفاوتی نخواهد داشت. این جدایی برای من و فرزندانم بسیار سخت است. بنابراین، با اندوه فراوان باید تصمیم بگیرم که به لندن برگردم و باشگاه را ترک کنم.

 

سال 2022

پس از جدایی ناگهانی هانری، ویلفرد نانسی دستیار مربی به عنوان سرمربی موقت انتخاب شد و پس از شروعی چشمگیر در اولین فصل خود، نانسی به طور دائمی در باشگاه حضور داشت و قراردادش در می 2021 به عنوان سرمربی سال 2022 تمدید شد. مونترال ایمپکت فصل 2022 MLS را در جایگاه دوم کنفرانس شرق و مقام سوم در مجموع به پایان رساند که بالاترین امتیاز باشگاه از زمان آغاز فصل 2012 بود. این باشگاه در مجموع 8 رکورد جدید باشگاهی از جمله تعداد برد در یک فصل (20) و امتیاز در یک فصل معمولی (65) به ثبت رساند. آنها همچنین 2 رکورد جدید MLS را برای بیشترین برد در مسیر یک فصل 11 برد و بیشترنی برد پشت سر هم 7 برد به اتمام رساندند. باشگاه در نیمه نهایی کنفرانس شرق توسط باشگاه نیویورک سیتی با نتیجه 3–1 در ورزشگاه ساپوتو از پلی آف MLS 2022 حذف شد.

در این فصل باشگاه همچنین با فروش جورجه میهایلوویچ به آلکمار، آلیستر جانستون به سلتیک و اسماعیل کونه به واتفورد، رکوردهای باشگاهی جدیدی را برای درآمد حاصل از فروش بازیکنان به ثبت رساند. ویلفرد نانسی، نامزد بهترین مربی سال MLS 2022، باشگاه را ترک کرد. و در دسامبر 2022 با کلمبوس کریو قرارداد بسته شد. و سرمربی سابق دی سی یونایتد، هرنان لوسادا، جایگزین او شد. نانسی پس از درگیری لفظی با جوی ساپوتو، مالک باشگاه، پس از باخت 3-0 مقابل اسپورتینگ کانزاس سیتی در ماه ژوئیه، با مدیران باشگاه به توافق رسیده است. تا فصل را با ایمپاک آغاز کند. و او بعد از پایان باشگاه را ترک خواهد نمود. مونترال پس از فصل عادی سال 2023 راه خود را از لوسادا جدا کرد.

لوگو و رنگ لباس باشگاه مونترال ایمپاک

لوگو و رنگ لباس باشگاه مونترال ایمپاک

لوگوی رسمی باشگاه در شروع مسابقه تیم در مقابل NSC Minnesota Stars در 6 آگوست 2011 نشان داده شد. لوگوی قبلی سپری به رنگ های آبی، سیاه، سفید و نقره ای بود. که یک فلور-دلیس و چهار ستاره نقره ای بود که با علامت کلمه Impact پوشانده شده بود. fleur-de-lis که عبارت لوگوی باشگاه است. و نماد جهانی شناخته شده در میراث فرانسوی است. و به عنوان بازتابی از فرهنگ شهر کبک به طور برجسته روی پرچم این منطقه به چشم می خورد.

4 ستاره نشان دهنده چهار جامعه موسس مونترال هستند که روی نشان شهر مشخص شده اند. در بالای سپر شعار تیم تحت عنوان “Tous Pour Gagner” (به فرانسوی “همه برای پیروزی”) حک شده است. در سال 2020، ایمپکت از شعار جدیدی با عنوان «شور. هیجان‌انگیز. اعتبار» رونمایی کرد. (شور. غرور. اصالت.)

آرم و لوگوی باشگاه

در ژانویه 2021، باشگاه به نام Club de Foot Montréal (یا CF Montreal) تغییر نام داد. و ساپوتو گفت: “رها کردن چیزهایی که دوست دارید سخت است. اما واقعیت اینجاست – برای تأثیرگذاری، ما باید Impact را بازنشسته کنیم.” به عنوان بخشی از تغییر نام تجاری، باشگاه از نشان و رنگ های جدید رونمایی کرد. رنگ های رسمی جدید باشگاه به عنوان «مشکی ضربه‌ای»، «خاکستری یخی» و «ساکره بلو» به بازار عرضه شد. این نشان عمدتاً دارای چهار حرف M و هشت پیکان بود.

که به مرکز آن اشاره می‌کردند. عناصری که ترکیب شده‌اند و شبیه یک دانه برف است. سازندگان اظهار داشتند که نشان جدید ادای احترامی به نمادهای المپیک تابستانی 1976 و اکسپو 67 است. در فوریه 2021، هواداران به تغییر نام تجاری در مقابل استادیوم ساپوتو اعتراض کردند. در جریان اعتراض، تابلوی ورودی ورزشگاه که نشان جدید را نشان می‌داد با پوشاندن نشان جدید با رنگ سیاه تخریب شد. یک نفر دستگیر شد.

در ماه می 2022، با کاهش فروش بلیت، ادامه نارضایتی و فشار هواداران و رسانه ها، باشگاه از نشان جدیدی رونمایی کرد. و اعلام کرد که برای فصل 2023 اجرایی خواهد شد. و باشگاه نام را به CF Montréal کوتاه کرد. نشان جدید بازگشتی به رنگ‌های سنتی باشگاه با رنگ آبی غالب است. و حول یک فلور-دلیس استایل‌شده، که باشگاه از سال 2002 از آن به عنوان نماد استفاده می‌کند، متمرکز شده است.

استادیوم باشگاه مونترال ایمپاک

استادیوم باشگاه مونترال ایمپاک

باشگاه بازی های خانگی خود را در استادیوم ساپوتو انجام می داد. و یک استادیوم مخصوص فوتبال با زمین بازی چمن طبیعی در سال 2008 برای لیگ دسته دوم آن زمان برای باشگاه ایمپاک ساخته شد. اما با توجه به گسترده شدن هواداران و طرفداران باشگاه در لیگ MLS حضور یافت. دولت کبک بودجه 23 میلیون دلاری را برای گسترش ورزشگاه به بیش از 20 هزار صندلی و همچنین ساخت زمینی تمرینی با چمن مصنوعی در مجاورت استادیوم اعلام نمود. انتظار می رفت. که ساخت استادیوم ساپوتو برای شروع فصل افتتاحیه ام ال اس 2012 به پایان برسد. اما در 17 ژوئیه 2011 اعلام شد که توسعه به تعویق می افتد.

استادیوم باشگاه مونترال ایمپاک

در نتیجه استادیوم المپیک برای اولین مسابقات استفاده شد. و در شش دیدار خانگی شامل 5 مسابقه عادی فصل و 1 مسابقه قهرمانی MLS در آن انجام شد. اولین بازی ایمپاک در ام ال اس در استادیوم ساپوتو در نهایت در تاریخ 16 ژوئن 2012 با پیروزی 4-1 بر سیاتل انجام شد. اگرچه استادیوم ساپوتو به‌عنوان ورزشگاه خانگی باشگاه شناخته می شود. اما استادیوم المپیک همچنین برای رویدادهای ویژه‌ای که ظرفیت بزرگ‌تر یا شرایط بازی مطلوب‌تری را می‌طلبد. (مانند بازی‌های خانگی فصل، مسابقات پلی‌آف، مسابقات بین‌المللی و در شرایط زمستانی) استفاده می‌شود.

ورزشگاه خانگی

ورزشگاه ساپوتو؛ مونترال، کبک (2012–اکنون): ظرفیت 20801

سایر استادیوم ها

استادیوم المپیک، مونترال، کبک (2012–اکنون): ظرفیت 61004

استادیوم باشگاه مونترال ایمپاک

رنگ لباس باشگاه:

لباس تیم ایمپکت در بازی های خانگی به رنگ آبی پررنگ است. و در بازی های میهمان نیز با لباس سفید و رگه های آبی رنگ و شورت آبی می باشد. لباس دوم تیم نیز به رنگ آبی با راه راه مشکی و شورت مشکی و جوراب آبی می باشد.

 

نتیجه گیری:

باشگاه مونترال ایمپاک یک باشگاه فوتبال حرفه ای کانادایی است که در مونترال کبک کشور canada قرار دارد. این باشگاه در لیگ برتر فوتبال MLS در کنفرانس شرق رقابت می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *