نبیل باهویی رسما پرسپولیسی شد

نبیل باهویی رسما پرسپولیسی شد.تهران، ایران – در اتفاقی هیجان‌انگیز برای پرسپولیس پیوس تی، باشگاه فوتبال ایران با نبیل باهویی. فوتبالیست 32 ساله‌ای که سابقه قهرمانی بین‌المللی چشم‌گیری در اتریش، عربستان، قطر و بوندسلیگا آلمان دارد. قرارداد امضا کرد. . قرارداد یک ساله نشان دهنده یک گام رو به جلو برای بازیکن و باشگاه است و امید زیادی به تاثیری که باهوی می تواند بر تیم داشت.

نبیل باهویی رسما پرسپولیسی شد

سفر باهویی به پرسپولیس

به اندازه دوران فوتبالی متنوع او جذاب است. او با بازی در لیگ های مختلف در اروپا و خاورمیانه. تجربیات زیادی را برای باشگاه به ارمغان می آورد. تطبیق پذیری و توانایی گلزنی این مهاجم 32 ساله، او را به استعدادی مورد توجه در دنیای فوتبال تبدیل کرد.

باهویی در فصل قبل در تیم ملی قطر حضور داشت و توانایی های خود را با زدن گلی حساس به نمایش گذاشت. دوران حضور او در تیم ملی قطر، شهرت او را به عنوان یک مهاجم قابل اعتماد که می تواند در زمین تفاوت ایجاد کند، بیشتر کرد.

نبیل باهویی رسما پرسپولیسی شد
نبیل باهویی رسما پرسپولیسی شد

ورودباهویی به پرسپولیس

اما خالی از حدس و گمان و شایعات نبود. شنیده ها حاکی از آن است که یحیی گل محمدی. سرمربی این باشگاه نسبت به حضور باهویی ملاحظاتی داشته است. با این وجود، به نظر می رسد که مدیریت باشگاه و خود باهویی مصمم هستند که به همه شکاکان ثابت کنند که اشتباه می کنند و این همکاری را به موفقیت می رسانند.

هرچند او چند روزی بود که در این تیم حضور داشت. اما به دلیل سرماخوردگی که در تهران گرفت. عقد قرارداد رسمی و شرکت در تمرینات باهویی به تعویق افتاد. این شکست کوچک از شور و شوق این بازیکن که تمایل خود را برای کمک به موفقیت باشگاه پس از آمادگی کامل ابراز کرد، جلوگیری نکرد.

نبیل باهویی
نبیل باهویی

باهویی در مصاحبه اخیر خود

با ابراز خوشحالی از پیوستن به پرسپولیس پیوس تی گفت: از اینکه بخشی از این باشگاه باورنکردنی و هواداران پرشور آن هستم هیجان زده هستم. هدف من این است که بهترین عملکردم را در زمین ارائه دهم و به تیم کمک کنم تا به هدفش برسد. اهداف.”

هواداران پرسپولیس پیوس تی نیز مشتاق دیدن باهویی در عمل هستند .  به تلاش آنها برای کسب عناوین داخلی و بین‌المللی کمک کند.

حضور در پرسپولیس
حضور در پرسپولیس

از آنجایی که نبیل باهویی

فصل جدید سفر فوتبالی خود را با پرسپولیس پیوس تی آغاز می کند، انتظارات بالاست و بی تابی هواداران محسوس است. تنها زمان مشخص خواهد کرد که این قرارداد چه تاثیری بر ثروت باشگاه خواهد داشت، اما یک چیز مسلم است: حضور نبیل باهویی در زمین نویدبخش ایجاد هیجان و درام در صحنه فوتبال ایران است.

Hesam
26 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *