ناگلزمن در راه انگلیس

ناگلزمن در راه انگلیس ، سرمربی برکنار شده تیم بایرن مونیخ آلمان در راه باشگاه تاتنهام قرار دارد. یولیان ناگلزمن مربی جوان باواریایی ها که چند روز پیش از سمت خودش در این باشگاه برکنار شد. حالا احتمالا در لیگ جزیره فعالیت خودش را ادامه خواهد داد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

احتمال حضور ناگلزمن در باشگاه تاتنهام:

با توجه به اخراج زودهنگام سرمربی بایرن و همچنین عدم حضور کونته در نیمکت تیم تاتنهام، احتمال حضور یولیان را در نیمکت تاتنهامی ها تقویت بخشیده است. ظاهرا مسئولان باشگاه انگلیسی علاقه زیادی به سرمربی اسبق بایرن مونیخ دارند. به گزارش سایت ورزشی ، با توجه به غیبت ادامه دار و جنجالی هفته پایانی کونته بر روی نیمکت تاتنهام حالا احتمالا بررسی های باشگاه برای هدایت یک شخص دیگر بالا رفته است. بر اساس گزارش های تلگراف ، ناگلزمن حالا در صدر منتخبین باشگاه لندنی قرار دارد. مربی آلمانی و جوان تیم بایرن که در عصر پنج شنبه هفته قبل توسط مدیر باشگاه اخراج شد.

احتمال حضور ناگلزمن در باشگاه تاتنهام

همچنین اسپرز برای مدت زمانی به ناگلزمان علاقه زیادی دشت. در سال 2021 نیز یکی از نامزدهای اصلی جانشین ژوزه مورینیو بوده است. بعد از اینکه بایرن او را به خدمت گرفت. چنین انتقالی اصلا میسر نشد و در زمان های قدیم نیز هواداران اسپرز گفته بودند که همیشه توسط ناگلزمن تشویق شدند. حالا این مربی آلمانی یک پیراهن تاتنهامی ها را به طور یادگاری نزد خودش نگه داشت.

 

احتمال برکناری کونته و جایگزینی ناگلزمان در تاتنهام:

بررسی ها نشان می دهد که کونته نیز از هدایت تیم تاتنهام کنار می رود و جدیدا اعضای کادر فنی اش در شمال لندن حضور داشتند. حتی او در پرواز به ایتالیا مشاهده شده است. گزارشاتی بیرون آمده که رایان میسون و کریستین استلینی در مدت تمرینات تیم را مدیریت کردند. اسپرز به توماس توخل نیز علاقه مند است و می خواهد او را بدست آورد. اما توخل رسما سرمربی بایرن مونیخ شده است.

تاتنهام نیاز به یک سرمربی قدرتمند و حرفه ای و کاربلد و در عین حال جوان دارد. برای یک سرمربی جدید تلاش می کند و احتمالا به زودی نیز میسر شود و توافقات لازم انجام بگیرد. آنها 3 آوریل در مقابل اورتون در لیگ برتر انگلیس بازی خواهند داشت. باید ببینیم که تا آن زمان چه کسی در نیمکت تیم جای خواهد گرفت. آیا ناگلزمن می تواند در این لیگ جزیره حضور پیدا کند؟ احتمالا هیچ وقت این مربی با تجربه چنین فرصت بی نظیری را از دست ندهد. البته لندنی ها نیز باید تصمیم خود را بگیرند و اگر مُصر هستند باید او را جذب نمایند.

 

احتمال برکناری کونته و جایگزینی ناگلزمان در تاتنهام

این مربی جوان امتحان های خودش را در تیم های بزرگ دنیا پس داده است. حتی در اواخر بایرن مونیخ را در لیگ قهرمانان اروپا به نیمه نهایی برد و در برابر پاری سن ژرمن دوبار پیروز شدند چه در بازی داخلی و چه بازی های خارجی همین موارد نشان می دهد که واقعا ناگلزمان مربی بزرگی است.

 

ناگلزمان اخراجی زیر نظر مسئولان تاتنهام

ناگلزمن در راه انگلیس است و حتی روزنامه های ورزشی مطرح دنیا نیز در تیتر دیروز خودشان این موضوع را مطرح نمودند. عناوین منتخب روزنامه های ورزشی جهان امروز در 5 فروردین ماه به حضور مربی سابق بایرن مونیخ در لیگ جزیره اشاره نمودند.

ناگلزمان اخراجی زیر نظر مسئولان تاتنهام

روزنامه دیلی اکسپرس با تیتر «من مرد شما هستم» نوشت: یولیان ناگلزمن رسماً از سرمربیگری بایرن برکنار شد. حالا تاتنهام می‌تواند این سرمربی جوان را استخدام کند. اسپرز در نظر دارد با آنتونیو کونته قطع همکاری کند.

 

احتمال بالای حضور ناگلزمن در لیگ انگلیس

در چند شب قبل مسئولان بایرن مونیخ آلمان یک تصمیم جنجالی گرفتند، آنها ناگلزمان سرمربی جوان تیمشان را اخراج نمودند. با برکنار شدن یولیان از تیم واکنش های زیادی را به سمت کادر فنی باشگاه برانگیخت و روزنامه ها همانند بمب خبری ترکیدند و برخی از آینده سرمربی آلمانی سخنانی را بیان کردند.

در طول این مدت خبرهایی در زمینه انتقال ناگلزمن به رئال مادرید یا تاتنهام منتشر شده بود. کریستین فالک نیز در روز قبل صحبت هایی را انجام داد. خبرنگار آلمانی نشریه بیلد اعلام کرد: ناگلزمن قبل از اینکه در 2021 از لاپیزیش به بایرن مونیخ بیاید، یک ایده خاص در آن زمان داشت که هیچ وقت عملی نشد.

او قبل از اینکه تصمیم بگیرد به بایرن مونیخ آلمان بیاید، قصد داشت یکی از 5 باشگاه برتر اروپایی را تجربه نماید. حتی تصمیم قطعی گرفت که به لیگ برتر انگلیس برود و هدایت تاتنهام را عهده دار شود. اسپرز حالا باید بدون معطلی با او تماس بگیرد. اسکای اسپورت گزارش داد که دنیل لیوی به ناگلزمن علاقه دارد. اگر پیشنهادی از سمت رئال برایش ارسال نشود، احتمالا او سرمربی تاتنهام خواهد شد.

ناگلزمن جزو مربیان برتر و در صدر نشریه انگلیسی

ناگلزمن جزو مربیان برتر و در صدر نشریه انگلیسی:

به گزارش مجله انگلیسی FourFourTwo  فهرست هفت مربی برتر جوان دنیا را منتشر نموده است. سرمربی های زیر 40 ساله در این لیست حضور دارند. اولین شخص ناگلزمان سرمربی 35 ساله است. همچنین رون آموریم 38 ساله اسپورتینگ در رده دوم قرار داشته است. دومنیکو تدسکو 37 ساله سرمربی تیم بلژیک نیز سوم است.

ونسان کمپانی 36 ساله کاپیتان سابق سیتی و سرمربی برنلی انگلیس که تیمش در لیگ یک در صدر جدول قرار دارد نیز در رتبه چهارم جدول می باشد. ماتیاس یایسله 34 ساله در سالزبورگ اتریش در رده پنجم ، ویل اسیل 30 ساله در تیم رمس فرانسه در رده ششم و وین رونی کاپیتان سابق منچستر یونایتد و سرمربی 37 ساله تیم دی سی یونایتد آمریکا در رده هفتم این لیست قرار دارد.

ناگلزمن در راه انگلیس است ، لطفا نظرات و دیدگاه های تان را در این باره در بخش کامنت ها درج نمایید.

mohamadnd
27 مارس 2023

1 دیدگاه در “ناگلزمن در راه انگلیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *