نیمار طلاق می گیرد ولی جدا نمی شود

نیمار طلاق می گیرد ولی جدا نمی شود.نیمار داسیلوا، فوق ستاره فوتبال برزیل، با جدایی از همسرش برونا بیانکاردی به دلیل خیانت هایش. با یک تحول عاطفی دیگر در زندگی شخصی خود مواجه است. در حالی که ممکن است ازدواج آنها به پایان رسیده باشد، این زوج مصمم هستند به خاطر دختر بچه خود. ماوی، یک رابطه دوستانه را حفظ کنند. این آخرین فصل در زندگی شخصی نیمار به تیتر اخبار تبدیل شده است و پیچیدگی های جدایی آنها را روشن می کند.

حضور او در عربستان و بدون همسرش
حضور او در عربستان و بدون همسرش

نیمار طلاق می گیرد ولی جدا نمی شود

جشنی که به ازدواج نیمار پایان داد

نیمار و برونا تنها یک ماه پیش با تولد دومین فرزند مشترکشان به دنیا آمدند. رابطه آنها اما مملو از اختلافات و تنش هایی بود. از دید رسانه ها دور نمانده است. سابقه خیانت نیمار در نهایت به نقطه شکست ازدواج آنها منجر شد.

روزنامه برزیلی Corriere Brasilense گزارش داد که نیمار 92 بار به برونا خیانت کرد. آخرین نی آن یک اتفاق در یک مهمانی در 28 اکتبر در مانگارتیبا بود. برونا چند روز قبل از اعلام طلاق در اینستاگرام خود نوشت: “اگر کسی مشکلی در کاری که انجام می دهد نمی بیند. انتظار نداشته باشید که تغییر کند.”

رابطه نیمار و برونا از زمان اولین ملاقات آنها در سال 2020 به مدت سه سال ادامه داشت. برای مدتی، رابطه عاشقانه آنها قبل از اینکه به اطلاع عموم برسد. مخفی نگه داشته شد. برونا، 29 ساله، اهل سائوپائولو است و سابقه ای در بازاریابی و مدلینگ دارد و دارایی آن 2 میلیون دلار تخمین زد.

طلاق نیمار
طلاق نیمار

جزئیات طلاق نیمار و برونا

گزارش‌های رسانه‌های برزیلی جزئیات توافق طلاق نیمار و برونا را منتشر کرده‌اند که شامل سه بند کلیدی است که هر دو طرف باید به آن پایبند باشند.

بند اول حق نیمار برای ملاقات و گذراندن وقت با دخترش را هر زمان که بخواهد، از جمله در طول تعطیلات، مشخص می کند. علاوه بر این، او این امتیاز را حفظ می کند که برای دیدار با همسر و دختر سابقش به ریاض. جایی که برونا در آن زندگی می کند، سفر کند.

بند دوم مربوط به نفقه ای است. نیمار به برونا می دهد که شامل هزینه هایی مانند دستمزد پرستاران، خانه مجلل، ماشین و محافظ و سایر مقررات می شود.

سومین و آخرین بند، شرطی برای برونا است که از او می‌خواهد نیمار را در رسانه‌ها یا حساب‌های شخصی‌اش در شبکه‌های اجتماعی به خصوص در صورت بروز هر گونه اختلاف یا جنجال در مورد بازیکن مورد بحث قرار ندهد.

جدایی نیمار از همسرش
جدایی نیمار از همسرش

هزینه دو طلاق برای نیمار

نیمار از نظر مالی تحت تأثیر انتخاب های زندگی شخصی خود قرار گرفته است، زیرا گزارش شد. او ماهانه 21700 دلار به عنوان نفقه به نامزد اول خود می پردازد. در مورد برونا، نفقه ماهانه 40940 دلار تعیین شد. معادل تنها دو ساعت از حقوق او در الهلال است. نیمار سالانه 200 میلیون یورو با این باشگاه عربستانی درآمد سرسام آوری دارد که پیامدهای مالی تصمیمات روابط او را بیشتر نشان می دهد.

نیمار طلاق می گیرد ولی جدا نمی شود
نیمار طلاق می گیرد ولی جدا نمی شود

نتیجه

جدایی نیمار از همسرش برونا به دلیل خیانت هایش مورد توجه رسانه ها و افکار عمومی قرار گرفت. در حالی که ممکن است این ازدواج به پایان برسد، تعهد آنها به حفظ یک رابطه دوستانه به خاطر دخترشان، ماوی، قابل تحسین است. جنبه های مالی طلاق، با پرداخت مبلغ قابل توجهی به عنوان نفقه نیمار. یادآور عواقب اقدامات او در زندگی شخصی است. علیرغم چالش هایی که او در روابط خود با آن مواجه است. حرفه حرفه ای نیمار همچنان به درخشش خود ادامه می دهد، زیرا او همچنان یک چهره برجسته در دنیای فوتبال است.

Hesam
8 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *