روند بهبودی مصدومیت نیمار
ریکاوری نیمار از مصدومیت
ریکاوری نیمار از مصدومیت

نیمار نشان می دهد که مچ پای راستش بعد از مصدومیت و جراحی چگونه پیشرفت می کند این پست از ورزشی به بهبودی مصدومیت نیمار می پردازد.

روند بهبودی مصدومیت نیمار | ریکاوری نیمار چقدر طول می کشد؟

ستاره برزیلی همچنان در حال نقاهت از مصدومیت مچ پا است. نیمار پس از مصدومیتی که اوایل ماه جاری به توصیه پزشکان پاری سن ژرمن در قطر تحت عمل جراحی قرار گرفت، به بهبود مچ پای راست خود ادامه می دهد.

ستاره برزیلی ویدئویی را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشت که در آن با آهنگ معروف باب مارلی به نام “سه پرنده کوچک” در پس زمینه، رشد مچ پای راست خود را در بحبوحه توانبخشی نشان می دهد.

در این ویدئو مشاهده می شود که نیمار بانداژهای کوچکی را روی ناحیه آسیب دیده بسته است. در حالی که دستی که احتمالاً از طرف فیزیوتراپیست وی است با انجام حرکات کوچک به جلو و عقب به او کمک می کند.

نیمار در قطر عمل کرد

نیمار در تاریخ 10 مارس در قطر بر روی مصدومیت رباط مچ پای راست خود تحت عمل جراحی قرار گرفت، عملی که طبق اعلام باشگاه او PSG “خیلی خوب پیش رفت” .

PSG در بیانیه ای اعلام کرد که این عمل جراحی در کلینیک ASPETR در دوحه و توسط سه پزشک انجام شد. که یکی از آنها رودریگو لاسمار از تیم ملی برزیل بود.

 

مصیبت نیمار

نیمار در طول دوران حضورش در پی اس جی ، تقریباً 731 روز از میادین دور بوده است. یعنی دو سال کامل، با در نظر گرفتن مدتی که او برای این مصدومیت اخیر دور بوده است. این برزیلی در فصل 2017/18 وارد رشته تیم پاریسی شد. بنابراین این بازیکن یک فصل در میان را که در PSG بازی کرده است، از دست داده است .

از نقطه نظر رقابتی، نیمار در مجموع 104 بازی را با پیراهن پی اس جی از دست داده است. این بازیکن برزیلی 173 بازی در تمام رقابت ها انجام داده است. به این معنی که کاپیتان برزیل در حدود 37.5 درصد از مسابقاتی که برای باشگاه پاریسی در دسترس بوده، مصدوم بوده است.

Pooria
27 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *