بیوگرافی نینا وایس همسر مانوئل نویر

نینا وایس یک ورزشکار سوارکاری آلمانی و همسر مانوئل نویر، فوتبالیست مشهوری است که به عنوان دروازه بان برای تیم ملی آلمان و باشگاه بایرن مونیخ بازی می کند. نینا علیرغم ازدواج با یک فوتبالیست مشهور، فردی خصوصی است که زندگی شخصی خود را از چشم مردم دور نگه می دارد. با این حال، دستاوردهای او و اشتیاق او به ورزش سوارکاری باعث شد که او در بین علاقه مندان به اسب سواری در آلمان شناخته شود. در این مقاله به بیوگرافی نینا وایس ، سوارکاری و رابطه او با مانوئل نویر خواهیم پرداخت.

سنین جوانی و تحصیل

بیوگرافی نینا وایس در 12 ژانویه 1992 در مونیخ آلمان به دنیا آمد. او در خانواده ای بزرگ شد که علاقه زیادی به اسب داشتند و در سنین جوانی به ورزش سوارکاری علاقه مند شد. مادر نینا، بیت وایس، یک سوارکار درساژ و یک مربی بود و او دخترش را تشویق کرد که علاقه اش به اسب سواری را دنبال کند.

نینا در دبیرستان مونیخ تحصیل کرد و بعداً در دانشگاه فنی مونیخ ثبت نام کرد و در آنجا علوم ورزشی خواند. مطالعات او بر فیزیولوژی ورزش و بیومکانیک اسب سواری متمرکز بود. سوابق تحصیلی نینا به او کمک کرد تا درک عمیق تری از علم پشت اسب سواری به دست آورد و مهارت های خود را به عنوان یک ورزشکار سوارکاری توسعه دهد.

نینا ناس همسر نوئر در جوانی
نینا ناس همسر نوئر در جوانی

حرفه سوارکاری

نینا وایس کار سوارکاری خود را در سنین جوانی آغاز کرد و در طول سال ها مهارت های خود را به عنوان یک سوارکار درساژ ارتقا داد. درساژ رشته‌ای از ورزش‌های سوارکاری است که شامل یک اسب و سوار است که یک سری حرکات از پیش تعیین‌شده را انجام می‌دهند که نشان‌دهنده ورزش‌کاری، اطاعت و دقت اسب است.

نینا در مسابقات درساژ متعددی در آلمان شرکت کرده است و عملکردهای او افتخارات متعددی را برای او به همراه داشته است. او در سال 2010 قهرمانی جوانان باواریا را در درساژ و در سال 2012 قهرمانی منطقه ای در درساژ را به دست آورد. این پیروزی ها گواهی بر فداکاری و سخت کوشی نینا به عنوان یک سوارکار درساژ بود.

حرفه اصلی نینا واس سوارکاری میباشد
حرفه اصلی نینا واس سوارکاری میباشد

در سال 2015، نینا در مسابقات قهرمانی درساژ داخل سالن مونیخ شرکت کرد و در آنجا سوار اسبی به نام “برای تعارف” شد. بازی نینا بی نظیر بود و مورد تحسین داوران و تماشاگران قرار گرفت. عملکرد او در مسابقات قهرمانی درساژ داخل سالن مونیخ به ارتقای جایگاه او به عنوان یک ورزشکار سوارکاری کمک کرد و باعث شناخت او در بین جامعه سوارکاری آلمان شد.

نینا جدا از دستاوردهای اسب سواری اش، علاقه زیادی به پرورش اسب نیز دارد. در سال 2017، او یک مادیان به نام «سلینا» به دست آورد و کسب و کار پرورش اسب خود را راه اندازی کرد. کسب و کار نینا بر پرورش اسب های درساژ با کیفیت بالا متمرکز بود و او به طور خستگی ناپذیر تلاش کرد تا اطمینان حاصل شود که اسب هایش بهترین مراقبت و آموزش را دریافت می کنند.

رابطه با مانوئل نویر

رابطه نینا وایس و مانوئل نویر در سال 2009 آغاز شد، زمانی که آنها هنوز در دبیرستان بودند. آنها توسط یکی از دوستان مشترک به یکدیگر معرفی شدند و به سرعت آن را زدند. نینا و مانوئل علیرغم اینکه چندین سال در یک رابطه از راه دور بودند، موفق شدند ارتباط قوی خود را حفظ کنند و به یکدیگر متعهد بمانند.

در سال 2014، مانوئل نویر در یک تعطیلات عاشقانه در کرواسی از نینا وایس خواستگاری کرد. نینا این پیشنهاد را پذیرفت و این زوج در 21 می 2017 در تانهایم اتریش ازدواج کردند. عروسی یک امر خصوصی بود و فقط خانواده و دوستان نزدیک در آن حضور داشتند.

بیوگرافی نینا واس همسر مانوئل نویر
بیوگرافی نینا وایس همسر مانوئل نویر

رابطه نینا و مانوئل منبع الهام بسیاری از زوج های جوان بوده است و تعهد آنها نسبت به یکدیگر تزلزل ناپذیر بوده است. نینا علیرغم ازدواج با یک فوتبالیست مشهور، توانسته زندگی خصوصی خود را از انظار عمومی دور نگه دارد و روی حرفه سوارکاری خود متمرکز مانده است.

بشردوستی

نینا وایس و مانوئل نویر متعهد هستند که به جامعه کمک کنند و در تلاش های بشردوستانه مختلف مشارکت داشته اند. در سال 2011، مانوئل نویر بنیاد کودکان مانوئل نویر را تأسیس کرد که از کودکانی حمایت می کند که از بیماری های جدی رنج می برند یا نیاز به درمان پزشکی دارند. این بنیاد به خانواده هایی که توانایی پرداخت هزینه های درمانی کودکان خود را ندارند کمک مالی می کند و به بهبود کیفیت زندگی کودکان بیمار کمک می کند.

نینا ویس در فعالیت های خیریه نیز شرکت داشته و از اهداف مختلفی حمایت کرده است. در سال 2016، او در مسابقه اسب دوانی خیریه در مونیخ شرکت کرد که برای یک آسایشگاه کودکان کمک مالی جمع آوری کرد. شرکت نینا در این رویداد به افزایش آگاهی در مورد نیازهای کودکان بیمار و خانواده های آنها کمک کرد.

فعالیت های بشردوستانه همسر مانوئل نویر
فعالیت های بشردوستانه همسر مانوئل نویر

این زوج همچنین درگیر عوامل محیطی بوده و اقداماتی را برای کاهش ردپای کربن خود انجام داده اند. در سال 2020، آنها یک سیستم پنل خورشیدی را بر روی سقف خانه خود نصب کردند. که به تولید انرژی تجدیدپذیر و کاهش قبض برق آنها کمک می کند. آنها همچنین در مورد اهمیت حفاظت از محیط زیست سخن گفته اند و از طرفداران خود خواسته اند تا شیوه های پایدار را اتخاذ کنند.

بیوگرافی نینا وایس

نینا وایس یک ورزشکار با استعداد سوارکاری و همسر مانوئل نویر، یکی از موفق ترین فوتبالیست های آلمان است. نینا علیرغم ازدواج با یک فوتبالیست معروف، توانسته حریم خصوصی خود را حفظ کند و روی سوارکاری خود تمرکز کرده است. اشتیاق او به اسب سواری و دستاوردهای او به عنوان یک سوارکار درساژ باعث شده است که او در بین علاقه مندان به اسب سواری در آلمان شناخته شود.

رابطه نینا با مانوئل نویر الهام بخش بسیاری از زوج های جوان بوده است و تعهد آنها نسبت به یکدیگر تزلزل ناپذیر بوده است. این زوج همچنین در فعالیت های بشردوستانه مختلف شرکت داشته اند و از اهدافی که به دلشان می آید حمایت کرده اند.

در پایان، نینا وایس فردی قابل توجه است که در حرفه سوارکاری خود به موفقیت های زیادی دست یافته است. و شریک حمایتی مانوئل نویر بوده است. فداکاری او به اسب سواری، فعالیت های بشردوستانه و تعهد او به اهداف زیست محیطی، او را به الگوی بسیاری از جوانان در آلمان تبدیل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *