ناتینگهام فارست 1-1 برنتفورد

ناتینگهام فارست و برنتفورد در ورزشگاه سیتی گراوند به تساوی 1-1 دست یافتند. نیکلاس دومینگز در اولین بازی خانگی خود برای فارست گلزنی کرد و کریستین نورگارد برای برنتفورد گلزنی کرد. پس از اینکه موسی نیاخاته به دلیل خطا روی یوان ویزا پس از بررسی VAR اخراج شد، فارست با 10 نفر بازی کرد. برنتفورد سه درخواست تجدیدنظر پنالتی داشت که توسط VAR رد شد.

جدیدترین اخبار ورزشی را در سایت ورزشی بخوانید.

در نیمه دوم، دومینگز با ضربه سر دروازه بان برنتفورد، مارک فلکن، گل تساوی را برای فارست به ثمر رساند. گل نورگارد مستقیما بعد از کارت زرد دوم نیاخاته که پس از بررسی VAR داده شد به ثمر رسید. برنتفورد با گل موریلو پیش افتاد.

جنجال VAR بازی برنتفورد مقابل ناتینگهام فارست را تحت الشعاع قرار داد

مقامات VAR بار دیگر در کانون توجه قرار گرفتند و درخواست دو پنالتی برنتفورد در وقت های تلف شده نیمه اول را رد کردند. سپس برنتفورد متوجه شد که سومین فریاد پنالتی رد شد، زمانی که ویزا پس از گرفتار شدن توسط مترنر در محوطه جریمه در حالی که بانت فارس را روی دروازه به چالش کشید، به زمین رفت. توماس فرانک، سرمربی برنتفورد پس از آن گفت: این یک پنالتی واضح بود.

نیاکاته از فارست پس از بررسی VAR از زمین اخراج شد. در نیمه اول، پس از اینکه ویتالی ژانلت تکل هوشمندانه ای از ترنر انجام داد، گوس در حالی که در یک چالش هوایی با هافبک برنتفورد در محوطه زمین فارست، دستش را به سمت توپ بالا برد. سپس توپ به دست پرتاب کننده برگشت و مقامات دوباره تصمیم گرفتند که بازی کنند و او را خیلی نزدیک تلقی کردند. VAR در طول بازی مشغول بود.

فارست چگونه مبارزه کرد:

ناتینگهام فارست
ناتینگهام فارست

فارست پس از 10 نفره شدن و دریافت یک گل به مبارزه پرداخت. مورگان گیبز وایت و هری تافلو برای گل تساوی ترکیب شدند. فارست در مراحل پایانی با قاطعیت دفاع کرد و شانس گلزنی برنتفورد را رد کرد. گیبز وایت یک تکل آخر و هیجان انگیز را روی برایان امبومو انجام داد، موریلو ضربه مایکل اولاکیگبه را از روی خط هک کرد و بولی سپس روی یک ضربه نیل ماپه به اندازه کافی آن را از بالای دروازه به بیرون زد.

بازی مملو از درام VAR بود و برنتفورد سه درخواست پنالتی رد شد و نیاکاته از فارست اخراج شد. با وجود چالش ها، فارست به مبارزه پرداخت و یک تساوی به دست آورد. این بازی اهمیت VAR را در فوتبال مدرن و تأثیر آن بر نتیجه یک مسابقه نشان داد.

Pooria
2 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *