حالا به اولین گلم در لیگ برتر نیاز دارم!'

حالا به اولین گلم در لیگ برتر نیاز دارم!’.رایان گراونبرچ، هافبک پویا لیورپول. ماموریت دارد تا با به ثمر رساندن اولین گل خود برای این باشگاه. جای خود را در لیگ برتر ثبت کند. گراونبرچ 21 ساله قبلاً در آنفیلد تأثیر زیادی گذاشت. دو بار در لیگ اروپا به گل رسید. سفر او در مرسی ساید تابستان امسال پس از انتقال از بایرن مونیخ آغاز شد.در تنها 11 بازی برای قرمزها. گراونبرچ قبلاً دو گل مهم را به ثمر رساند. به ویژه در مقابل یونیون اس جی و تولوز در آنفیلد. با این حال، او اکنون به گلزنی در لیگ معتبر برتر علاقه دارد.

بازی در لیگ برتر
بازی در لیگ برتر

حالا به اولین گلم در لیگ برتر نیاز دارم!’

من یکی نیاز دارم!

“من یکی نیاز دارم!” Gravenberch در طول مصاحبه با Premier League Productions با لبخند فریاد زد. “و من مطمئناً یکی را درست خواهم کرد. امیدوارم! من الان چند هفته است اینجا هستم. هنوز روزهای اولی. اما حالم خوب است. همه چیز مرتب شد. همه چیز خوب است. برای من خیلی خوب بود. منصف باشید. من شروع خوبی داشتم و از این بابت بسیار خوشحالم. بازی های خانگی با لیورپول، جو، صادقانه بگویم، شگفت انگیز است. من فقط خوشحالم.”

لیورپول موجی از موفقیت را پشت سر می گذارد

در هر چهار بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها پیروز شد. از جمله برد اخیر 2-1 مقابل AFC بورنموث در جام کارابائو. چالش بعدی آنها در لیگ برتر آنها را به شهر لوتون می برد و گراونبرچ مشتاق است که در موفقیت تیم کمک کند.

گراونبرچ بر ماهیت رقابتی لیگ برتر تاکید کرد و گفت: “هیچ بازی آسانی وجود ندارد. هیچ تیمی وجود ندارد که بد یا خوب نباشد. در هر بازی باید همه چیز بدهید. این لیگ برتر است.  استادیوم؛ با عادی فرق دارد!

گراوانبرخ
گراوانبرخ

انطباق با شدت و قدرت بدنی لیگ برتر

یک منحنی یادگیری برای Gravenberch بود. او قبلاً در بوندسلیگا و اردیویسه فعالیت می کرد. شماره 38 با انعکاس تفاوت ها، به اشتراک گذاشت: “شدت بیشتری وجود دارد، و همچنین از نظر بدنی، سخت تر است. فکر می کنم لیگ برتر رقابت شماره یک در جهان است. این با جایی که من از آنجا آمد. برای من، من از بازی مجدد. حضور در زمین. بازی با هم تیمی هایم و نشان دادن هر آنچه می توانم لذت می برم. این برای من به عنوان یک فرد و به عنوان یک بازیکن خوب است که می توانم دوباره این کار را انجام دهم.”

حالا به اولین گلم در لیگ برتر نیاز دارم!'
حالا به اولین گلم در لیگ برتر نیاز دارم!’

در حالی که گراونبرچ

همچنان به رشد و انطباق با سختی های لیگ برتر ادامه می دهد، هواداران لیورپول مشتاقانه منتظر لحظه ای هستند که او به جاه طلبی های گلزنی خود در لیگ برتر جامه عمل بپوشاند. با استعداد و اراده ای که دارد، زمان زیادی است که او نام خود را به لیست گلزنان لیگ برتر با پیراهن نمادین لیورپول اضافه کند.

Hesam
4 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *