یکی از هافبک های جوان تیم پرسپولیس تهران میلاد سرلک می باشد. او باید در روز 1 اسفند ماه خود را برای خدمت سربازی به پادگان معرفی نماید. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. شماره ده پرسپولیس سرباز شد.

 

شماره ده پرسپولیس سرباز شد

به گزارش سایت ورزشی،در حالی که چند روز قبل سازمان نظام وظیفه تا پایان فصل به بازیکنان مشمول خدمت اجازه داد در تیمشان حضور داشته باشند. حالا معاون نظام وظیفه در این باره خبر جدیدی را منتشر داد. حسین زاهدی در این باره بیان داشت: این مصوبه معافیت بازیکنان در 5 مهر ماه متوقف شد. با توجه به توقف چنین طرحی، ما با صحبت هایی که با وزارت ورزش داشتیم. تصمیم بر این شد تا پایان فصل و با توجه به قراردادهایی که بسته شده، به این بازیکنان مهلت داده شود. البته مقرراتی در گذشته اجرا می شد که همچنان ادامه دارد. بنابراین بازیکنی که به سن 28 سالگی رسید و در لیگ برتر حضور دارد. یا بازیکنی که 30 ساله است و به تیم ملی دعوت نشده، سرباز می شوند.

شماره ده پرسپولیس سرباز شد

ایشان درباره وضعیت میلاد سرلک گفت: اگر فوتبالیستی بالای 28 سال است و به تیم ملی دعوت نشد. دیگر مشمول این مقررات نیست. اشخاصی که شرایط این مقررات را دارند باید تا پایان فصل بازی خود را ادامه دهند. آقای میلاد سرلک با توجه به اینکه به تیم ملی دعوت نشد و تاریخ اعزامشان نیز 1 اسفند است. باید آماده اعزام به خدمت شوند. معاون نظام وظیفه درباره شرایط معافیت گفت: دعوت به تیم ملی اصلا ارتباطی به حوزه کاری ما ندارد. ما در نهایت فهرستی که از سمت فدراسیون فوتبال به وزارت ورزش ارسال می شود و مورد تائید وزارت است، را ملاک قرار می دهیم. تصمیم گیری درباره اینکه این بازیکنان کجا بازی کنند. با تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح است. وظیفه ما تعیین تکلیف وضعیت بازیکنان مشمول خدمت سربازی است. ستاد با توجه به نیاز تیم ها این فوتبالیست ها را دسته بندی می نماید.

تلاش سرلک برای عبور از چالش سربازی

شماره ده پرسپولیس سرباز شد

میلاد راهی خدمت می شود

بدین ترتیب میلاد سرلک از 1 اسفند اجازه هماهی با پرسپولیس را ندارد. ظاهرا چاره ای جز ترک اردوی سرخپوشان و ملحق شدن به ملوان را ندارد. باید ببینیم که در این زمینه و در روزهای آینده چه تصمیمی از سمت این بازیکن و دو باشگاه گرفته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *