نوراللهی رنگ تیم ملی را نخواهد دید!

احمد نوراللهی یکی از بازیکنان خوب فوتبال ایران بود. که به گفته یکی از اعضای کادر فنی از تیم کنار گذاشته شده است. ظاهرا تا زمانی که قلعه نویی سرمربی تیم ملی است دیگر نوراللهی به اردوهای تیم دعوت نمی شود و این پایان کار او در این دوره می باشد. نوراللهی رنگ تیم ملی را نخواهد دید! در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

نوراللهی رنگ تیم ملی را نخواهد دید!

به گزارش سایت ورزشی، احمد نوراللهی با نظر امیر قلعه نویی از تیم ملی کنار گذاشته شد. و به نظر می رسد که دیگر جایی در تفکرات این سرمربی ندارد. سکونشینی احمد در بازی هنگ کنگ با واکنش عجیب و دور از انتظار این بازیکن فوتبال همراه شد. هافبک ایرانی باشگاه الوحده امارات به نشانه قهر ورزشگاه را ترک کرد و حاضر به سکونشینی نشد. در ادامه احمد نوراللهی در انتظار روشن شدن تلکیف خود برای بازی بعدی تیم ملی در مقابل ترکمنستان نماند و ایران را ترک کرده و به امارات رفت تا در تمرینات باشگاهی شرکت نماید.

نوراللهی رنگ تیم ملی را نخواهد دید!

در یک شرایط همه انتظار واکنش رسمی سرمربی تیم ملی و همچنین موضع رسمی فدراسیون فوتبال را داشتند. اما با توجه به اینکه تیم ملی در رقابت های انتخابی جام جهانی قرار دارد. برای حفظ تمرکز تیم و دوری از حاشیه ها فعلا اظهار نظری نکرده است. اما یکی از اعضای کادر فنی در این رابطه از کنار گذاشتن شدن نوراللهی از تیم ملی خبر داد. او گفت: دستکم تا وقتی که قلعه نویی سرمربی است و دیگر احمد نوراللهی به اردوهای تیم ملی دعوت نمی شود و این پایان کار او در این دوره خواهد بود. با کنار گذاشتن نوراللهی حالا شانس دیگر هافبک‌ها برای دعوت‌شدن به اردوهای بعدی تیم ملی افزایش پیدا می‌کند. احمد نوراللهی بازیکن سابق پرسپولیس تهران بود که سابقه گلزنی در تیم ملی را نیز در کارنامه اش دارد.

mohamadnd
19 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *