امید ابراهیمی به الشمال پیوست

امید ابراهیمی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه الوکره توسط باشگاه الشمال در شب قبل جذب شد. در فصل جدید لیگ ستارگان قطر ابراهیمی پیراهن تیم سرخپوش قطری را بر تن می کند. الشمال سومین تیم امید ابراهیمی است که با قرارداد یک ساله به عنوان هافبک دفاعی این تیم قرار خواهد گرفت. در ادامه سایت با اخبار ورزشی “امید ابراهیمی به الشمال پیوست” همراه ما باشید.

 

امید ابراهیمی به الشمال پیوست

تیم الشمال قطر شب قبل خبر داد که امید ابراهیمی هافبک 35 ساله ایرانی را به خدمت گرفته است. هافبک ایرانی بلاخره با این تیم به توافق نهایی دست یافته است. الوکره تیم قبلی امید بود که عملکرد خوبی نیز داشت. به گزارش سایت ورزشی و به نقل از الکاس ، باشگاه الشمال از خرید بازیکن ایرانی جدید خودش رونمایی نمود. ابراهیمی بازیکنی که در فصل قبل با الوکره قرارداد داشت و حالا سر از تیم الشمال در آورد. امید سابقه بازی در لیگ ستارگان قطر را در کارنامه خودش دارد و در هر دو تیم جزو بازیکنان کلیدی و مهم است. برخی پیش بینی کردند که این فوتبالیست به لیگ ایران باز خواهد گشت اما او ترجیح داد که فوتبال خود را در قطر ادامه دهد و اینبار در تیم alshomal ظاهر شود.

امید ابراهیمی به الشمال پیوست

هافبک سابق استقلال در تیم الشمال قطر

به گزارش ورزشی ، باشگاه الشمال دقیقه های قبل خبر داد. که امید ابراهیمی به تیم ما ملحق شد. و در فصل جدید لیگ ستارگان لباس قرمز تیم را بر تن می کند. ابراهیمی ماه آینده در دوحه آماده تمرین می شود. سپس به اتریش سفر کند تا در اردوی خارجی اتریش برای فصل جدید فوتبال 2023/2024 حاضر شود. ابراهیمی که سابقه عضویت در دوران کوتاه برای تیم اوپن بلژیک را هم دارد. پنج سال قبل با ترک استقلال به خارج از کشور رفت. همچنان کارش را در بیرون لیگ برتر خلیج فارس ادامه می‌دهد.

نکته مهم اینکه الشمال فصل گذشته با پیروزی مقابل الخور در پلی آف لیگ ستارگان قطر در سطح اول فوتبال این کشور ماندنی شد تا ابراهیمی نیز در این لیگ فوتبال خود را ادامه دهد. او پیش از این در تیمهای الاهلی و الوکره 63 بار به میدان رفت و حالا باید دید دوران حضورش در الشمال چه زمان به طول می‌انجامد.

mohamadnd
19 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *