اوسیمن، دروگبای جدید دنیای فوتبال

اوسیمن، دروگبای جدید دنیای فوتبال. امانوئل آدبایور، مهاجم سابق منچسترسیتی و آرسنال معتقد است ویکتور اوسیمن می تواند با بازی در لیگ جزیره به دروگبای جدید دنیای فوتبال تبدیل شود. او دعا می کند هر چه زودتر این اتفاق رقم بخورد و جا پای دروگبا بگذارد. اوسیمن 25 ساله در فصل گذشته سری آ ایتالیا توانست 31 گل به ثمر برساند.

اوسیمن، دروگبای جدید دنیای فوتبال

امانوئل آدبایور
امانوئل آدبایور

آدبایور اوسیمن را دروگبای آینده خواند

آدبایور آرزوها و دعاهای خود را برای انتقال اوسیمن به لیگ برتر بیان کرد و مسیر حرفه ای او را شبیه به دوران تاثیرگذار دیدیه دروگبا افسانه ای در انگلیس متصور شد. عملکرد درخشان اوسیمن در ناپولی باعث علاقه شدید چندین باشگاه مطرح اروپایی شده است.

باشگاه های علاقه مند به اوسیمن

علیرغم داشتن قرارداد با ناپولی تا سال 2026، شایعات مداوم در مورد جدایی احتمالی اوسیمن به گوش می رسد و طبق گزارش ها، باشگاه های مطرح انگلیسی مانند آرسنال و چلسی علاقه خود را برای به دست آوردن خدمات او ابراز کردند.

آدبایور در گفت و کو با بی سی اسپورت

آدبایور در گفتگو با بی بی سی اسپورت، ویژگی های ستودنی اوسیمن را برجسته کرد و بر آمادگی این بازیکن برای چالش های فوتبال انگلیس تاکید کرد. مهاجم سابق لیگ برتر انگلیس گفت: او نگرش، ذهنیت و عزم درستی برای موفقیت در آنجا (در انگلیس) دارد. من برای او دعا می کنم که به لیگ برتر برود و نشان دهد که چه کاری می تواند انجام دهد.

آدبایور که خود لیگ برتر را با توانایی گلزنی خود به ارمغان آورد، ابراز امیدواری کرد که اوسیمن مسیری را بسازد که یادآور دوران درخشان دیدیه دروگبا در انگلیس باشد. آدبایور خوش بینانه گفت: «جایگزینی اسطوره خود دیدیه دروگبا و انجام کارهای زیبا، داشتن یک فصل عالی در انگلیس مانند دروگبا، عالی است.

اوسیمن، دروگبای جدید دنیای فوتبال
اوسیمن، دروگبای جدید دنیای فوتبال

رقابت در لیگ جزیره

با تأیید آدبایور، همراه با استعداد و سابقه مشهود اوسیمن، چشم انداز شکوفایی این مهاجم نیجریه ای در فضای پرتنش لیگ برتر انگلیس، بدون شک تخیل علاقه مندان به فوتبال در سراسر جهان را به خود جلب کرده است. حماسه انتقال احتمالی اوسیمن به انگلیس، حماسه‌ای است که نوید هیجان، انتظار و پتانسیل فصل جدیدی در تاریخ فوتبال لیگ برتر را می‌دهد.

نتیجه

صحبت های بازیکنی که خودش از بهترین های فوتبال انگلیس و جهان بود به اوسیمن انگیزه ی زیادی می دهد. این یعنی قطعا او پتانسیلش را دارد که به یکی از مهاجم ها تاپ تاریخ تبدیل شود. باید دید که سرانجام انتقال او به تیم های لیگ برتری انجام می شود یا خیر. آیا با انتقال او به لیگ جزیره شاهد درخشش او خواهیم بود؟

Hesam
9 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *