پپ گواردیولا متخصص فینال لیگ قهرمانان اروپا

یکی از مربیان کاربلد و حرفه ای در لیگ قهرمانان اروپا قطعا گواردیولا سرمربی منچستر سیتی است. شاید در تاریخ فوتبال دنیا کمتر مربی را دیده باشیم که همانند گواردیولا تمامی ارزش ها را یکجا بدست آورد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما با پپ گواردیولا متخصص فینال لیگ قهرمانان اروپا باشید.

 

سرمربی سیتیزن ها در لیگ قهرمانان اروپا:

به گزارش سایت ورزشی ، در چارچوب دور برگشت رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در مرحله نیمه نهایی بین دو تیم من سیتی و رئال از ساعت 22:30 دقیقه به وقت ایران برگزار شد. نتیجه مسابقه با چهار گل به نفع انگلیسی ها تمام شد. درست در دقیقه 45 فعل و انفعالات در برابر دروازه رئال با ضربه آکانجی راهی به دروازه حریف پیدا نکرد و گل سوم سیتی به ثمر نرسید. سرمربی منچستری ها در هیبت یک مربی ناراضی اخم هایش را در هم نمود. واکنش های اغراق آمیزی که عصبانیت و نارضایتی خودش را بروز می داد.

پپ گواردیولا متخصص فینال لیگ قهرمانان اروپا

ظاهرا این سرمربی لحظه ای قبل از اینکه به طور جدی گام های مصممی رو به رختکن داشته باشد، می خواست پیام خود را به حریف امشب بدهد. تیمی نیست که در مقابلش چیزی را به شانس واگذار نماید. برای تکرار نشدن کابوس سال های قبل قطعا باید از تمام موقعیت ها استفاده کرد. سیتیزن ها نشان دادند که در طول هر مسابقه موقعیت های خوبی ایجاد می کنند و از دست دادن یک موقعیت در دقیقه 45 زیاد هم مهم نیست. ولی خب سخت گیری آقای سرمربی با لباس شیک نشان می دهد که همه آموزه هایش را در زمین بکار می برد.

پپ گواردیولا متخصص فینال لیگ قهرمانان اروپا

پپ گواردیولا متخصص فینال لیگ قهرمانان اروپا

قطعا این سرمربی شدیدا وسواس دارد. او با ایده های عجیبش به نوعی سعی دارد علم را در فوتبال ارتباط دهد. او موفق شد تیم خوبی بسازد که تقریبا هیچ تیم فوتبال دیگری در دنیا از پسش بر نیامد. در لیگ جزیره و حالا در لیگ قهرمانان اروپا از سد بزرگان دنیای فوتبال گذشته است تا خودش را به فینال برساند و احتمالا حتی می تواند برای اینتر نیز خطرساز باشد. تیمی شبیه به چیزی که قبلا پپ در بارسلونا ساخت. و بعد از تجربه فوتبال آلمان و حضور هفت ساله در سیتی در نهایت در نوک قلعه قرار گرفته و می خواهد پرچم آبی سیتی را میخ نماید.

حتی دیشب با خبرنگاران شوخی کرد و در این مسابقه وسواس خودش را به وفور نشان داد. همه چیز قابل پیش بینی بود که این تیم می تواند صعود کند. با گلر مطمئنشادرسون و دو دفاع کناری واکر و آکانجی و استونز و دیاز در دفاع وسط توانستند عالی کار کنند. رودری چند قدم جلوتر با استایل خاصش نشان داد که بازیکن فوق العاده ای است. خط حمله نیز بازیکنانی همانند گوندوگان، دی‌بروینه، گریلیش و برناردو سیلوا بودند که قصدشان فقط این بود توپ را به هالند برسانند تا حداقل یک گل بزند.

پپ گواردیولا متخصص فینال لیگ قهرمانان اروپا

گل اول خیلی مهم است!

قدم اول در مسابقات بزرگ و حساس خیلی مهم است. دیشب سیلوا توانست با گل اول خودش نشان دهد که بازیکن فوق العاده ای است. آنها با گل سیلوا راه دروازه رئال را پیدا کردند. با این گل خیال من سیتی کمی راحت شد با اینکه رئال یک تیر دروازه زد. اما از نیمه دوم راه به جایی نبرد. نبردی بین یک تیم قدرتمند و یک تیم خیلی خوب که فوتبال تماشایی را نشان دادند. خولین آلوارز در زمان پایانی به زمین آمد و اولین موقعیتش نیز به گل تبدیل شد. در این صحنه قبلا با بازی بایرن مونیخ نیز دیدیم که با سه گل به اتمام رسید اگر آلوارز خوش شانس بود می توانست گل چهارم را نیز وارد دروازه زومر نماید و گاهی توپ ها مسیرشان را تغییر می دهد. این بازی موقعیت پپ گواردیولا را در اروپا درخشان تر کرد.

پپ گواردیولا متخصص فینال لیگ قهرمانان اروپا

پپ گواردیولا مربی درخشان لیگ اروپا:

قطعا پیروزی 4-0 در برابر رئال کار راحتی نیست. اما سیتیزن ها کاری کردند که قبلا سابقه نداشته و موقعیت هایشان دقیقا تمرین شده بود. و با اعتماد به نفس بالا و بدون خطا و البته با خشونت توانستند گلزنی نمایند. کارنامه حضور او بر روی نیمکت سه تیم بزرگ نشان می دهد که او واقعا سرمربی درخشانی است. البته آنقدرها هم خوش شانس نبود که در سیتی و بایرن لیگ قهرمانان را ببرد. و او در تمام طول این فصل تیمی را تمرین داد که برای این مقطع و نبرد با رئال کاملا آماده باشد.

پپ گواردیولا متخصص فینال لیگ قهرمانان اروپا

قطعا پپ گواردیولا متخصص فینال لیگ قهرمانان اروپا است و از همین الان برای فینال استانبول برنامه ریزی می کند. به احترام پپ و دوران درخشان مربیگری اش لقب گوآت GOAT (برترین) را در هیئت تاجی طلایی به او بدهیم. او جزو بهترین ها است و احتمالا همانند رونالدو و مسی و هالند یکی از ستاره های فوتبال دنیا لقب گرفته است. سرمربی شکست ناپذیر و صاحب سبک که نابغه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *