بلیط فروشی پرسپولیس و شمس آذر

شروع بلیط فروشی پرسپولیس و شمس آذر

 

مقدمه:

طبق گزارش ورزشی بازی پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر ایران، در برابر تیم شمس‌آذر قزوین به سر می‌برد. آغاز بلیت‌فروشی این دیدار، تشویق و پشتیبانی هواداران را برای حضور در ورزشگاه آزادی تحریک کرده است. در این مقاله، جزئیات بلیت‌فروشی و اطلاعات مهم این دیدار مورد بررسی قرار می‌گیرد.

آغاز بلیت‌فروشی:

بلیت‌فروشی بازی پرسپولیس و شمس‌آذر از ساعاتی قبل در سامانه footballeticket.ir آغاز شده است. این اقدام، هواداران را به تهیه بلیت‌های خود از طریق این سامانه دعوت کرده تا در دیداری مهم این دو تیم حاضر شوند.

بلیط فروشی پرسپولیس و شمس آذر

بلیط فروشی پرسپولیس و شمس آذر
بلیط فروشی پرسپولیس و شمس آذر

زمان و مکان بازی:

دیدار بین پرسپولیس و شمس‌آذر قزوین در روز یک شنبه، سوم دیماه، از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. این مسابقه، به عنوان یکی از جذاب‌ترین بازی‌های هفته چهاردهم لیگ برتر ایران مورد انتظار هواداران قرار دارد.

تخفیفات ویژه:

دارندگان کارت هواداری پرسپولیس صادره از بانک شهر، می‌توانند بلیت‌های خود را با تخفیف ۳۰ درصدی تهیه کنند. این تخفیف ویژه به منظور افزایش حضور فعال هواداران و افتخار آفرینی به کارت هواداران ارائه شده است.

شرایط ورود به ورزشگاه:

در هنگام ورود به ورزشگاه آزادی، اطلاعات مهمی برای هواداران وجود دارد.

“کد ملی خریدار باید با فردی که می‌خواهد مسابقه را تماشا کند و از گیت ورودی عبور کند، هماهنگ باشد. این اقدام به منظور شناسایی دقیق هواداران و جلوگیری از مشکلات ورودی اجرا شده است.

نتیجه:

هواداران پرسپولیس و علاقه‌مندان به فوتبال ایران، این دیدار را فرصتی برای حمایت از تیم محبوب خود می‌دانند. با تهیه بلیت از طریق سامانه آنلاین، آنها قادر به شاهد زنده این دیدار و تجربه لحظات فوتبالی هیجان‌انگیز خواهند بود. “این مسابقه به عنوان یک رویداد مهم و جذاب در تقویم ورزشی کشور برجسته شده و با حضور پرشور هواداران، منتظریم تا یک تجربه فراموش‌نشدنی شود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *