نامه جنجالی پرسپولیس در مورد VAR

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در یک دیدار حساس در دربی 102 در حالی با استقلال مسابقه می داد که برای اولین بار از سیستم کمک داور ویدیویی در ورزشگاه آزادی استفاده شد. تیم پرسپولیس با ارسال نامه رسمی خواستار انتشار فایل صوتی مکالمه بین داوران شده است. در ادامه سایت ورزشی با نامه جنجالی پرسپولیس در مورد VAR همراه ما باشید.

 

نامه جنجالی پرسپولیس در مورد VAR

به گزارش سایت ورزشی، در شرایطی که یک روز از دربی حساس پایتخت گذشته است. جنجال ها همچنان در بین دو تیم سرخابی وجود دارد. در تازه ترین مورد نامه رسمی باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ ارسال شده است. تیم فوتبال سرخ پوشان با ارسال یک نامه رسمی خواستار انتشار مکالمه بین موعود بنیادی فر و داوران عراقی وی ای آر شده اند. آنها اعلام کردند که برای شفاف سازی باید این فایل صوتی منتشر شود. باشگاه پرسپولیس در این زمینه خواستار شد که با انتشار فایل و مکالمه صوتی بین داوران مشخص شود که در صحنه مشکوک پنالتی نیمه اول و همچنین مشکوک به اخراج حامدی فر، بنیادی فر چه پیامی از اتاق وار دریافت نموده است.

بازیکنان و کادر فنی تیم پرسپولیس اعتقاد داشتند که در صحنه خطای دوم حامدی فر با توجه به شدت خطا و احتمال دادن کارت زرد یا حتی قرمز، موعود باید برای بازبینی صحنه به مانیتور وی ای آر مراجعه می کرد. این نامه جنجالی در حالی فرستاده شده که قرمزها مدعی یک پنالتی و یک اخراج در این مسابقه هستند. همچنین اعلام پنالتی استقلال را هم نادرست می دانند. آنها اعتقاد دارند که بنیادی فر صحنه آخر کاملا به محل برخورد نزدیک بوده است. بنابراین در تصمیم اولیه پنالتی تشخیص نداده است. باید ببینیم بعد از ارجاع نامه به کمیته داوران و فدراسیون چه تصمیمی گرفته خواهد شد. به نظر شما آیا فایل مکالمه بین موعود بنیادی فر و داوران اتاق وار منتشر می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *