باخت پرسپولیس در مقابل الدحیل و حذف از لیگ قهرمانان

باشگاه پرسپولیس تهران در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در مقابل الدحیل نماینده قطر شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد. در ادامه سایت ورزشی با باخت پرسپولیس در مقابل الدحیل و حذف از لیگ قهرمانان همراه شوید.

 

باخت پرسپولیس در مقابل الدحیل و حذف از لیگ قهرمانان

به گزارش سایت ورزشی، تیم پرسپولیس تهران دیشب از آخرین بازی گروه E رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم آزادی تهران میزبان الدحیل بود و این دیدار با نتیجه 2-1 به سود الدحیل به اتمام رسید.

گل محمدی برای این بازی از نفرات زیر در ترکیب اصلی استفاده کرده بود:

علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی‌فر، گئورگی گولسیانی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، علی نعمتی، مسعود ریگی، میلاد سرلک، سعید صادقی، مهدی ترابی، سروش رفیعی و شهاب زاهدی.

کریستوف گالیته، سرمربی الدحیل نیز برای این دیدار نفرات زیر را به مصاف سرخ‌پوشان ایران فرستاد:

صلاح زکریا، ابراهیما بامبا، محمد موسی، سلطان البریک، یوسف ایمن، عاصم مادیبو، ایزاک لیاجی، معز علی، اسماعیل محمد، لطفی ماجر و محمد مونتاری.

داور مسابقه: لیدا جامپی از ژاپن.

باخت پرسپولیس در مقابل الدحیل و حذف از لیگ قهرمانان

جزئیات بازی پرسپولیس – الدحیل:

تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نخست بازی را هجومی شروع کرد و در دقیقه 7 به گل رسید. کرنر کوتاه در پشت محوطه جریمه با ارسال سروش رفیعی بر روی دروازه الدحیل همراه شد و شهاب زاهدی آن را با سر گل کرد و دروازه نماینده قطر باز شد. اما برتری قرمزها زیاد دوام پیدا نکرد و الدحیلی ها بر روی ضد حمله گل تساوی را به ثمر رساندند. لطفی ماجر بر روی یک پاس در عمق با بیرانوند تک به تک شد، ولی ضربه این بازیکن بعد از اصابت به گلر قرمزها در پشت محوطه جریمه به مونتاری رسید و شوت او از بین مدافعان وارد دروازه پرسپولیس شد تا همه چیز در نیمه نخست به تساوی کشیده شود.

جزئیات بازی پرسپولیس - الدحیل

در نیمه دوم تیم یحیی گل محمدی برای زدن گل برتری نمایش هجومی داشت. و بارها دروازه الدحیل را تهدید نمود. در دقیقه 57 با ارسال ترابی از روی ضربه ایستگاهی با ضربه گولسیانی می رفت که گل دوم پرسپولیس را به ثمر برساند. ولی توپ جایی رفت که ذکریا حضور داشت. در دقیقه 69 عمری به عنوان یار تعویضی به درون زمین آمد. و با یک حرکت انفرادی با عبور از میان بازیکنان الدحیل خود را به پشت محوطه جریمه رساند. و شوت خطرناک این بازیکن به طرز استرس آوری از کنار دروازه ذکریا به بیرون رفت. حملات پرسپولیس اما بیشتر شد تا در نهایت در دقیقه 78 پاس در عمق ترابی برای عمری او را در موقعیت گل قرار می داد که مدافع الدحیل عمری را با خطای پنالتی متوقف ساخت.

جزئیات بازی پرسپولیس - الدحیل

پنالتی از دست رفته توسط گولسیانی:

گئورگی گولسیانی پشت توپ ایستاد و در کمال ناباوری ضربه پنالتی مدافع پرسپولیس به تیرک دروازه برخورد کرد. تا قرمزها بهترین فرصت گلزنی و برتری در مقابل الدحیل را از دست دهند. بعد از صحنه پنالتی در دقیقه ۸۳ اولونگا روی یک ضدحمله گولسیانی را جا گذاشت. و در مصافی تک به تک دروازه بیرانوند را باز کرد. تا برخلاف روند بازی پرسپولیس گل دوم را دریافت کند. در ادامه پرسپولیس نتوانست به گل برسد و در پایان با این شکست از دور مسابقات حذف شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *