اگر دیشب ما به جای رئال بودیم، می باختیم

اگر دیشب ما به جای رئال بودیم، می باختیم. ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار حساس لالیگا مقابل مایورکا با اعتراف به بازی اخیر رئال مادرید و لایپزیگ، با رسانه ها صحبت کرد. ژاوی در مورد اهمیت آمار شوت ها اظهار نظر کرد و نظرات خود را در مورد چالش ها و آرزوهای آینده بارسلونا بیان کرد.

اگر دیشب ما به جای رئال بودیم، می باختیم

بازتاب بازی رئال مادرید مقابل لایپزیگ

ژاوی در ابتدا به تحلیل بازی اخیر رئال مادرید مقابل لایپزیگ پرداخت و بر اهمیت آمار شوت ها تاکید کرد. وی خاطرنشان کرد: اگر تیمی با 34 شوت روبرو شود، طبیعی است که ببازد. این مربی باتجربه ماهیت غیرقابل پیش بینی فوتبال را اذعان کرد و تاکید کرد که بهترین تیم همیشه به عنوان برنده ظاهر نمی شود. ژاوی حتی در ادامه حدس می زد که اگر بارسلونا در جایگاه رئال مادرید قرار می گرفت، ممکن بود با سرنوشت مشابهی روبرو شود.

ژاوی در مورد بازی دیشب رئال
ژاوی در مورد بازی دیشب رئال

تبریک خاویر آگویر به سرمربی مایورکا

ژاوی با معطوف کردن تمرکز به رویارویی آینده مقابل مایورکا، لحظاتی را به سرمربی مایورکا، خاویر آگیره، به خاطر هدایت تیمش به فینال کوپا دل ری تبریک گفت. ژاوی با شناخت فصل عالی و آمادگی های تاکتیکی آگیره، اذعان کرد که مایورکا با دفاع پنج نفره ماهر خود حریفی چالش برانگیز است.

آسیب پدری و بازیابی عاطفی تیم

ژاوی با بحث در مورد وضعیت تیم، به آسیب پدری اشاره کرد و به هواداران اطمینان داد که روند بهبودی در حال انجام است و بر اهمیت تفکر مثبت تاکید کرد. ژاوی بر بهبود عاطفی تیم تاکید کرد و ابراز اطمینان کرد که عملکرد عالی مقابل ختافه در بازی آینده مقابل مایورکا را تکرار خواهد کرد.

اجتناب از حدس و گمان در مورد مربیان آینده

ژاوی با درایت از پرداختن به بحث در مورد مربیان آینده بارسلونا اجتناب کرد و اظهار داشت که تمرکز بر روی بازی فعلی مقابل مایورکا باقی می ماند. او توجه خود را به موفقیت های اخیر مایورکا در کوپا دل ری معطوف کرد و بر اهمیت تمرکز بر چالش های فوری تاکید کرد.

طرح های چرخشی و گزینه های میانی

با نگاهی به دیدار مقابل ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا، ژاوی با تاکید بر ملاحظات خستگی بازیکنان، تایید کرد که تغییراتی در برابر مایورکا ایجاد خواهد شد. او به گزینه های بالقوه هافبک از جمله فرمین، گوندوگان، کریستنسن، ژائو فلیکس و سرجی روبرتو اشاره کرد.

امید به قهرمانی لالیگا

ژاوی با حفظ خوش بینی برای کسب عنوان قهرمانی لالیگا، عزم خود را برای اعتقاد به شانس های تیم تا زمانی که از نظر ریاضی غیرممکن شود، ابراز کرد. ژاوی با وجود از دست دادن فرصت در بازی اخیر مقابل بیلبائو، دیدار مایورکا را فرصتی دیگر برای صعود به رده دوم و اعمال فشار بر رئال مادرید می داند.

اگر دیشب ما به جای رئال بودیم، می باختیم
اگر دیشب ما به جای رئال بودیم، می باختیم

نتیجه

در پایان، کنفرانس مطبوعاتی ژاوی بینش هایی را در مورد طرز فکر بارسلونا، ملاحظات استراتژیک و افکار مربی در مورد تحولات اخیر فوتبال ارائه داد و باعث ایجاد پیش بینی برای رویارویی حساس مقابل مایورکا شد.

Hesam
7 مارس 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *