حال پی اس جی خیلی خوب نیست
حال پی اس جی خیلی خوب نیست
حال پی اس جی خیلی خوب نیست

طبق گزارش ورزشی شکست شب گذشته پاری سن ژرمن باعث شد که فاصله مارسی با این تیم در صدر جدول به پنج امتیاز برسد.

پاریسن ژرمن روزهای سختی را سپری می‌کند. این تیم شب گذشته با نتیجه 1-3 برابر لوریان شکست خورد تا ششمین باخت این فصل را تجربه کرده باشد.

آنها حالا در چهار بازی خانگی اخیرشان در سه بازی شکست خورده‌اند، توسط بایرن مونیخ از لیگ قهرمانان حذف شده‌اند و مارسی هم آنها را از جام حذفی فرانسه کنار زده است.

حالا به نظر می‌رسد که شرایط در رقابت‌های لیگ هم برای آنها پیچیده شده است. این تیم در چند سال اخیر همیشه عادت داشت که سلطه کاملی بر لیگ داشته باشد اما امسال شرایط برای آنها متفاوت شده است.

در حالی که پنج هفته تا پایان رقابت‌های لیگ فرصت باقی مانده است، پی اس جی تنها با پنج امتیاز اختلاف در صدر جدول ایستاده و این ممکن است شرایط را برای آنها خطرناک کند. مارسی در جایگاه دوم در انتظار لغزش حریف است و لانس هم با 9 امتیاز اختلاف سوم است اما یک بازی کمتر انجام داده است.

برنامه بازی‌های باقی مانده این دو تیم به این صورت است:

هفته 34: تروا – پاری سن ژرمن / لانس – مارسی
هفته 35: پاری سن ژرمن – آژاکسیو / مارسی – آنژه
هفته 36: اوسر – پاری سن ژرمن / لیل – مارسی
هفته 37: استراسبورگ – پاری سن ژرمن / مارسی – برست
هفته 38: پاری سن ژرمن – کلرمون / آژاکسیو – مارسی

کریستوف گالتیه  پس از پایان بازی شب گذشته از بازیکنانش خواست که شرایط را تغییر دهند و بهترین واکنش ممکن را برای جبران این شکست داشته باشند. او در این باره اظهار داشت: «این شکست دیگری است که در زمان خوبی رخ نداد. وقتی شما بازی را بد آغاز می‌کنید، انتظار اتفاق دیگری را هم نداشته باشید. ما 20 دقیقه کامل را از دست دادیم. مارسی و لانس با نهایت سرعت در نیم فصل دوم پیش آمدند. ما نیاز به هوشیاری جمعی داریم اما مهم‌تر از آن باید هوشیاری فردی داشته باشیم.»

این کار برای پی اس جی آسان نخواهد بود. الکسیس سانچز، ستاره مارسی، به توانایی این تیم برای ربودن جام قهرمانی از دستان حریف اطمینان دارد. او پس از پیروزی برابر اوسر گفت: «ما پنج امتیاز از پی اس جی عقب هستیم، این انگیزه زیادی است و از نظر فردی هم دوست دارم به صدرنشین نزدیک باشیم. شما باید به قهرمانی باور داشته باشید، من به این موضوع باور دارم. شما باید امیدوار باشید و به عنوان یک تیم متحد بمانید.»

لوئیز کامپوس، مدیر ورزشی پی اس جی، هم پس از شکست شب گذشته در گفتگو با کانال پلاس اظهار داشت: «ما به هواداران، بازیکنان، مربی و تمامی اعضای تیم برای این که بتوانیم این فصل را به خوبی به پایان ببریم نیاز داریم. ما کاری سخت در سالی سخت انجام دادیم و همه باهم باید برای فتح این جام تلاش کنیم. من خواهان دیدن واکنشی از سوی همه هستم. حالا زمان آن رسیده است که بگویم این باشگاه باید متحد باشد.»

شرایط پی اس جی بحرانی به نظر می‌رسد، هرچند برنامه دیدارهای آنها راحت‌تر است اما این تیم باید در تمامی این پنج بازی نمایش خوبی داشته باشد و پیروز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *