دعوت نشدن قایدی به تیم ملی به خاطر بانو

دعوت نشدن قایدی به تیم ملی به خاطر بانو ، عدم حضور اسم مهدی قایدی بازیکن محبوب استقلال در لیست بازیکنان قلعه نویی در تیم ملی باعث واکنش ها و انتقادهای زیادی شده است. بازیکن ارزنده و درخشان تیم استقلال به عقیده برخی ها باید در لیست امیرخان حضور داشت. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

عدم دعوت از مهدی قایدی توسط امیر قلعه نویی:

نام مهدی قائدی در لیست دعوت از بازیکنان تیم ملی توسط امیر قلعه نویی وجود نداشت. قایدی بازیکن کوتاه قامت با پاهای پرانتزی فوتبال ایران که در سالهای اخیر عملکرد درخشانی را در تیم استقلال داشته است. بازی های مختلفی در ترکیب تیم ملی حضور داشت. باشوی فوتبال ایران و بازیکن ستاره بوشهری در تیم ملی حضور موثر خود را نشان داد. اما حالا به تیم دعوت نشده است.  برخی معتقد هستند قلعه نویی باید از این بازیکن استقلالی دعوت بعمل می آورد.

عدم دعوت از مهدی قایدی توسط امیر قلعه نویی

خیلی از مردم ایران این سوال در ذهنشان شکل می گیرد که چرا مهدی قایدی به تیم ملی دعوت نشده است؟ با پیگیری هایی که انجام دادیم مشخص شد سرمربی جدید تیم ملی به دلیل اینکه قایدی در بازی های آخر استقلال شرایط خوبی بدست آورد ولی در بقیه بازی های فصل عملکرد خیره کننده ای نداشت، بازیکن را به تیم ملی دعوت نکرد.

 

دعوت از ملی پوشان در اردوی تیم ملی:

امیر قلعه نویی سرمربی کهنه کار بازیکنان مد نظرش را به تیم ملی فراخوانده است تا در اردوی تدارکاتی با تیم روسیه خود را آماده کنند. یکی از بازیکنان مهم استقلال یعنی مهدی قائدی در این لیست حضور نداشت. با اینکه مهدی در چهار بازی آخر استقلال شرایط مساعد و خوبی بدست آورد ولی بازهم به تیم ملی دعوت نشد. قلعه نویی برای بازی با روسیه و کنیا از او دعوت نکرد اما قایدی بازیکن فوق العاده ای که در سه بازی پایانی عملکرد درخشان خود را برای تیم آبی ها به نمایش گذاشت.

دعوت از ملی پوشان در اردوی تیم ملی

عملکرد بی نظیر قایدی در استقلال تهران:

باشوی فوتبال ایران در آخرین بازی مقابل فولاد عملکرد خوبی داشت. دومین گل آبی ها را به ثمر رساند. قبل از این در تمام بازی های استقلال بارها خط دفاعی حریف را آزار داده است. تا اینجا گل های حساس و سرنوشت سازی را برای آبی ها به ثمر رساند. پاس گل های مهمی به بازیکنان تیمش داد. مهدی از جمله بازیکنان تاثیرگذار تیم ملی بود که خودش را به خوبی نشان داد. استقلال تنها سه بازیکن در اردوی تیم ملی دارد.

ظاهرا در این پست امیر قلعه نویی از شاگرد خودش به جای مهدی استفاده نمود. رضا شکاری بازیکن گل گهر سیرجان در ترکیب تیم ملی به جای قایدی قرار گرفت. یکی از بازیکنان خوب و با عملکرد خیره کننده به حساب می آید. در بسیاری از بازی های گل گهر در این فصل گلزنی کرد و یا پاس گل داده است. رضا شکاری و مهدی قائدی حتی در برهه ای باهم در تیم ملی جوانان همبازی بودند. در جام جهانی کره جنوبی نیز این اتفاق افتاده است. با اینکه رضا شکاری بازیکن فوق العاده ای در این فصل بود. اما به عقیده برخی ها مهدی قایدی نیز در این فصل در ترکیب استقلال بازی فوق العاده ای داشت.

 

 

راز خط خوردن مهدی قائدی از تیم ملی فوتبال ایران:

ظاهرا علت اصلی دعوت نشدن ستاره استقلال در تیم ملی قلعه نویی مشخص شد. عدم حضور نام مهدی در لیست بازیکنان تیم قلعه نویی انتقادهای زیادی را برانگیخت، این بازیکن در این فصل استقلال عملکرد خوبی داشت. برای بسیاری از طرفداران استقلال این سوال مطرح شد که چرا مهدی قایدی در ترکیب اصلی تیم ملی نیست؟ سرمربی تیم ملی ظاهرا فعلا اعتقاد ندارد که مهدی در لیست تیم ملی باشد، قلعه نویی در بخشی از مصاحبه اش از مهدی قایدی تمجید کرد و گفت شاید بعدا به لیست اضافه شود. سرمربی تیم ملی بازیکنان مد نظرش را به اردو فرا خواند، در بازی های فصل لیگ عملکرد کم فراز و نشیب داشته است.

 

مهدی قائدی بازیکن استقلال احیا شد

دعوت نشدن قایدی به تیم ملی به خاطر بانو

دعوت نشدن قایدی به تیم ملی به خاطر بانو

به اعتقاد برخی از طرفداران و مردم، دعوت نشدن قایدی به تیم ملی به خاطر بانو بوده است. با اینکه دلیل اصلی دعوت نشدن مهدی در تیم ملی بیان شد، اما هنوز برخی از افراد دلیل دعوت نشدن این بازیکن را مسائل خانوادگی و همسرش عنوان کرده اند. حواشی و شایعه زیادی درباره زندگی خصوصی مهدی قایدی در دنیای اینترنت مطرح است. البته به طور دقیق نمی توانیم این خبر را تکذیب یا تایید کنیم.

1 دیدگاه در “دعوت نشدن قایدی به تیم ملی به خاطر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *