توهین قطر به پرسپولیسی ها

تیم پرسپولیس تهران در یک مسابقه حساس در قطر در مقابل الدحیل قرار گرفت و با پیروزی یک بر صفر توانست با سه امتیاز برای صعود به دور بعد امیدوار باشد. سروش رفیعی بازیکن تیم قرمزها از توهین قطر به پرسپولیسی ها پرده برداشت. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

توهین قطر به پرسپولیسی ها

به گزارش سایت ورزشی ، سروش رفیعی بازیکن خوب تیم پرسپولیس در خلال بازی دیروز در مقابل الدحیل در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا بیان داشت: بازی فوق العاده ای انجام داده بودیم. الدحیل تیم خوب و با تجربه ای است. واقعا نمی دانم خوشحال باشم یا ناراحت. من واقعا ناراحتم زیرا همه متوجه شدند که کیفیت زمین چقدر در بازی کردن ما تاثیر داشت. من از مسئولان کشورمان امیدی ندارم. ولی باید هواداران ما ببینند. مطمئنا آنها متوجه کیفیت زمین می شوند که چقدر تاثیر دارد. باید به ما حق دهند که چرا رو به عقب بازی می کنیم. من به هواداران پرسپولیس تبریک می گویم. این اول مسیر لیگ قهرمانان آسیا است.

رفیعی در ادامه نسبت به واکنش نیمار از ویدیو ترمیم چمن ورزشگاه آزادی گفت: واقعا خیلی موضوع مسخره ای شده که نمی دانم داستانش چیست. همه ما می دانیم که زمین خراب است. اگر دارید کاری انجام می دهید واقعا این راه درستش نیست. حالا راه درستش را انجام نمی دهید چرا فیلم منتشر می کنید؟ حالا فیلم را گرفتید می خواهید به صاحب کارتان نشان دهید؟ چرا در فضای مجازی آن را انتشار می دهید؟ من یک موضوعی را باید اینجا بگویم. زمانی که خوشحالی می کردیم یکی از هواداران قطری از روی سکو به من گفت: یک تکه از چمن را به تو بدهم تا ببری؟

توهین قطر به پرسپولیسی ها

بازیکن پرسپولیس بیان داشت: ما ایرانی هستیم و این برای مردم کشورمان خیلی بد است. شرممان می شود. به خدا اتفاق خاصی نمی افتد. مردم با یک برد حداقل ساعت ها خوشحال خواهند شد. سروش در پایان نسبت به عملکرد پرسپولیس در دو هفته ابتدایی لیگ قهرمانان گفت: شانس قهرمانی در این رقابت ها برای ما هنوز سخت است. یک تفاوت کوچک بین بازی اول و دوم را مشاهده کردید. زمانی که هزینه نکنیم و امکانات نداشته باشیم ، نمی توانیم قهرمان آسیا شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *