پیام رامین رضاییان برای جواد خیابانی
یکی از چهره های ساده و خالصانه ورزش کشورمان قطعا جواد خیابانی می باشد. جواد مجری محبوب و دوست داشتنی ایرانی که علاقه زیادی به مردم و کشورمان دارد و همیشه از آنها در صدا و سیما دفاع می کند. در سال های اخیر جواد خیابانی انتقادات زیادی را نسبت به مسئولین داشت و محبوبیتش اضافه شده است. جواد خیابانی در یک برنامه نمایش خانگی حضور داشت که توسط فضای مجازی سوژه شد. در ادامه سایت ورزشی با حمایت و پیام رامین رضاییان برای جواد خیابانی همراه ما باشید.

پیام رامین رضاییان برای جواد خیابانی

به گزارش سایت ورزشی ، ملی پوش باشگاه سپاهان اصفهان و اهل ساری مازندران می باشد. او در یک پیامی حمایت خودش را از جواد خیابانی مجری محبوب ایرانی نشان داده است. حضور اخیر جواد خیابانی در یک برنامه نمایش خانگی باعث شد. تا بخش هایی از آن دوباره سوژه مردم و رسانه های مجازی شده است. به همین خاطر رامین رضاییان ملی پوش فوتبال کشورمان با انتشار یک متنی در صفحه شخصی خود از این مجری قدیمی دفاع و حمایت کرد.

ملی‌پوش باشگاه سپاهان در این خصوص نوشت:

«آقای خیابانی عزیز شما بهترینید و سواد بالای شما لذت بخش است… متاسفم برای کسانی و پیج هایی که شما رو قضاوت میکنن. اگر همان ها کمی از سواد شما رو داشتند چنان جلوه میدادن که انگار فیلسوفی هستند…. شخص من به وجود انسان شریفی مثل شما در کشورم افتخار میکنم.»

پیام رامین رضاییان برای جواد خیابانی

جواد خیابانی از جمله مجریان قدیمی و گزارشگرهای خاطره انگیز و نوستالژی همه ما می باشد. و حتی از جمله کسانی بود که عادل فردوسی پور را به صدا و سیما معرفی کرد. و گزارش بازی ایران و استرالیا از جمله محبوب ترین گزارش های تلویزیونی او می باشد. که همیشه در تاریخ ورزش فوتبال ایران خاطره انگیز شده است. قطعا هجمه ها و انتقادات و مسخره کردن این مجری در سال های اخیر بیشتر به دلایل گاف ها و سوتی هایش در ایران بیشتر شده است. به همین خاطر رامین رضاییان به حمایت از او پرداخت.

mohamadnd
27 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *