رئال ۱-۱ اتلتیکو: تساوی در دیداری جنجالی

رئال ۱-۱ اتلتیکو: تساوی در دیداری جنجالی. در دیداری که انتظار می رفت بین غول های فوتبال اسپانیا، رئال مادرید و اتلتیکو مادرید، در سانتیاگو برنابئو در هفته بیست و سوم لالیگا شاهد یک دیدار هیجان انگیز بودیم. این بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید. این مسابقه لحظات پرتنشی را به نمایش گذاشت. چرخش های غافلگیرکننده ای از وقایع و یک گل تساوی در ثانیه آخر که هواداران را روی صندلی های خود رها کرد.

رئال ۱-۱ اتلتیکو: تساوی در دیداری جنجالی

شوک به رئال قبل از بازی

قبل از شروع بازی، غیبت وینیسیوس جونیور به دلیل مصدومیت جزئی، راه را برای حضور براهیم دیاز برای رئال مادرید هموار کرد. نیمه اول شاهد بودیم که دیاز تیمش را به برتری 1-0 رساند، برتری که اتلتیکو تا لحظات پایانی تلاش برای براندازی آن داشت.

تساوی در دربی مادرید
تساوی در دربی مادرید

شروع تهاجمی رئال

دقایق اولیه بازی شاهد بودیم که هر دو تیم در حال آزمایش خطوط دفاعی یکدیگر بودند و موقعیت هایی برای بلینگهام و دیاز داشتند. با این حال، این دیاز بود که در دقیقه 20 از بن بست خارج شد و از یک اشتباه دفاعی استفاده کرد و رئال را پیش انداخت.

شروع نیمه دوم با گل مردود اتلتیکو

علیرغم تلاش های اتلتیکو برای پاسخگویی، نیمه اول با حفظ برتری رئال به پایان رسید. نیمه دوم با گل مردود اتلتیکو آغاز شد و رقابت را تشدید کرد. رئال کنترل را به دست گرفت، فرصت‌هایی ایجاد کرد و حتی یک درخواست جریمه بحث‌برانگیز را تجربه کرد.

در دقیقه 67، رودریگو یک فرصت طلایی برای افزایش برتری رئال داشت، اما سیو قابل توجه اوبلاک باعث شد اتلتیکو در جریان بازی بماند. با این حال، خطای مندی در دقیقه 77 به اتلتیکو فرصت داد تا لونین تلاش گریزمان را مهار کند.

گل دیرهنگام اتلتیکو و گرفتن مساوی از تیم همشهری

با نزدیک شدن به لحظات پایانی، به نظر می رسید رئال پیروزی را تضمین می کند، اما ارسال دیرهنگام ساویچ به محوطه جریمه منجر به ضربه سر دیپای و ضربه سر یورنته به تساوی در دقیقه 4+90 شد. سوت پایان داور پایان یک بازی جذاب را رقم زد و رئال مادرید را با تساوی 1-1 به پایان رساند.

با این نتیجه رئال مادرید با 58 امتیاز در صدر جدول لالیگا قرار گرفت و فاصله خود را نسبت به خیرونا به دو امتیاز افزایش داد. از سوی دیگر اتلتیکو مادرید با 48 امتیاز در رده چهارم قرار دارد و با 2 امتیاز از بارسلونا عقب است.

رئال ۱-۱ اتلتیکو: تساوی در دیداری جنجالی
رئال ۱-۱ اتلتیکو: تساوی در دیداری جنجالی

نتیجه

این دیدار هیجان انگیز نه تنها مقاومت هر دو تیم را نشان داد، بلکه ماهیت غیرقابل پیش بینی فوتبال را نیز برجسته کرد و هواداران را مشتاقانه منتظر فصل بعدی این فصل لالیگا کرد. این درگیری جذاب غیرقابل پیش‌بینی بودن فوتبال را به نمایش گذاشت. هواداران مشتاقانه منتظرند که ببینند چه چیزی در ادامه فصل لالیگا در پیش است.

Hesam
5 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *