شورش بازیکنان رئال علیه آنچلوتی

رئال مادرید و کارلو آنچلوتی دارند با مسائل دشوار مواجه می‌شوند.

برای تیم رئال مادرید و سرمربی‌شان، کارلو آنچلوتی، مشکلاتی به وجود آمده است. گزارش‌ها نشان می‌دهد که یک حمله شورشی توسط بازیکن ستاره کروات به نام لوکا مودریچ در حال گسترش است. او در این فصل زمان زیادی را روی نیمکت گذرانده و این امر نه تنها او را ناراحت کرده است، بلکه دو بازیکن دیگر نیز به این شورش پیوسته‌اند.

در این مقاله از وبسایت ورزشی قرار است درباره مشکلاتی که تیم رئال مادرید و سرمربی‌ش، کارلو آنچلوتی، درگیر آنها هستند صحبت کنیم.

شورش بازیکنان رئال علیه آنچلوتی

شورش بازیکنان رئال علیه آنچلوتی
شورش بازیکنان رئال علیه آنچلوتی

بازیکنان تیم رئال مادرید به خوبی از این آگاهی دارند که کارلو آنچلوتی در فصل بعدی به عنوان سرمربی تیم‌شان باقی نخواهد ماند. به جای او، او به تمرین تیم ملی برزیل خواهد رفت. این موضوع باعث کاهش تأثیر او در تیم شده است. به خصوص لوکا مودریچ از عدم شروع شدن خشمگین شده و رودریگز نیز اعتراضات خود را اعلام کرده است.

رودریگز در تعطیلات اخیر گفت: “من همیشه به صراحت گفته‌ام که می‌توانم در خط حمله بازی کنم. من از برنامه شماره 9 خوشم نمی‌آید، اما در تیم ملی‌مان به این کار مجبورم.” چوآمنی نیز که اخیراً در دفاع مقابل تیم اوساسونا بازی کرده است، اظهار کرد: “من امیدوارم که این وضعیت ادامه نیابد. من ترجیح می‌دهم در خط وسط بازی کنم و خودم را به چالش کشیده‌ام تا در این پست عملکرد خوبی داشته باشم.”

کاماویگا که چندین بار به عنوان مدافع چپ بازی کرده است، همچنین اعلام کرد که علاقه‌ای به این پست ندارد. نارضایتی این بازیکنان به وضوح مشهود است.

با این مسائل داخلی، تیم رئال مادرید در حال حاضر در صدر جدول رقابت‌های لالیگا این فصل با 24 امتیاز پس از 9 دور قرار دارد. تیم خیرونا نیز با 22 امتیاز در رتبه بعدی قرار دارد.

حمایت صلاح از فلسطین

محمد صلاح، بازیکن ستاره لیورپول و تیم ملی مصر، به‌طور غیرمنتظره‌ای سکوت 12 روزه خود در شبکه‌های اجتماعی را شکست و پیامی حمایتی از مردم فلسطین منتشر کرد. صلاح از حضور گسترده خود در شبکه‌های اجتماعی بهره‌برد و پیامی پر از همدردی را منتشر کرد که در سراسر جهان مورد تأیید واقع شد.

این نماینده مصری تأکید کرد که سخن گفتن در این شرایط دشوار است، اما نگرانی خود را از خشونت وحشیانه اخیراً در جریان قرار گرفته ابراز کرد و بیان کرد که همه زندگی‌ها ارزش دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *