رضا فتاحی به عنوان مربی تیم فوتبال سپاهان

رضا فتاحی به عنوان مربی تیم فوتبال سپاهان، رضا فتاحی در اتفاقی شگفت انگیز به سکان هدایت تیم فوتبال سپاهان بازگشت. در پی اتفاقات اخیر و جدایی مهدی سلیمی، طبق اعلام هیات مدیره باشگاه سپاهان، فتاحی به عنوان مربی جدید تیم معرفی شد.

رضا فتاحی به عنوان مربی تیم فوتبال سپاهان

فتاحی

فتاحی، چهره ای آشنا در باشگاه، سابقه درخشانی در سپاهان دارد و از سال 1381 تا 1402 در اردوی طلای پوشان یک چهره محوری بود. دوران حضور او از طریق قهرمانی این تیم در 9 قهرمانی داخلی در لیگ برتر و جام حذفی ادامه دارد. وی همچنین در 11 بازی در لیگ قهرمانان آسیا این تیم را همراهی کرد و در سفر به جام باشگاه های جهان در کنار آنها ایستاد.

رضا فتاحی به عنوان مربی تیم فوتبال سپاهان
رضا فتاحی به عنوان مربی تیم فوتبال سپاهان

جدایی

جدایی غیرمنتظره فتاحی در پایان فصل قبل، خلائی ایجاد کرد که حالا با بازگشت او پر شد. سپاهان در ابتدا فصل را با مدیریت مهدی سلیمی آغاز کرد. با این حال، با انتقال سلیمی به سرپرستی آکادمی باشگاه و پس از آن استعفای بصیریان از مدیریت آکادمی، زمینه برای حضور مجدد فتاحی در آکادمی فراهم شد.

خبرگزاری ورزشی

به گزارش “ورزشی” و به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان، بازگشت فتاحی در پی رایزنی هایی که با ژوزه مورائیس، سرمربی تیم فوتبال این باشگاه داشت، هماهنگ شد. باشگاه از زحمات سلیمی در دوران تصدی وی قدردانی کرد و از بازگشت فتاحی به سمت مدیریت تیم فوتبال به گرمی استقبال کرد.

رضا فتاحی
رضا فتاحی

نتیجه

تجربه زیاد و ارتباط عمیق فتاحی با این تیم، انتصاب مجدد او را به اتفاقی هیجان انگیز برای هواداران سپاهان تبدیل کرد. همانطور که او یک بار دیگر کنترل را به دست می گیرد، انتظارات و انتظارات برای رهبری او بالا می رود تا تیم را به سمت موفقیت های بیشتر در فصل های آینده سوق دهد.

اخبار بیشتر را درباره فوتبال ایران و جهان در سایت خبری ما.

Pooria
18 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *