جنجال جدید ریکاردو ساپینتو در فوتبال قبرس

ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی و سابق تیم استقلال تهران بود که همیشه حواشی زیادی پیرامونش وجود داشت. حالا ظاهرا حاشیه ها برای این مربی جنجالی تمامی ندارد و عصبانیت های کنار زمین بالاخره کار دستش داد. در ادامه سایت ورزشی با جنجال جدید ریکاردو ساپینتو در فوتبال قبرس همراه ما باشید.

جنجال جدید ریکاردو ساپینتو در فوتبال قبرس

به گزارش سایت ورزشی ، ریکاردو ساپینتو از جمله چهره های جنجالی و پرهیجان فوتبال ایران بود که یک فصل در تیم آبی های تهران سرمربیگری نمود. کارنامه او جدا از نتایجی که ثبت نمود ، در استقلال با درگیری های هفتگی اش با داوران شهرت داشت. در واقع ریکاردو در تمام مسابقات جنجال ایجاد می کرد و حتی برخی نگران حال روحی و سنش بودند. وضعیت اعصاب او مخصوصا در بازی های حساس نظیر دربی شهرآورد بهم می ریخت و به دنبال داور می دوید و حتی فحش هایی را نثار آنها کرد. تا جایی که حتی این شخص با تماشاگران تیم حریف نیز درگیر می شود.

ساپینتو بعد از خروج از کشورمان ، مربی یک تیم قبرسی بنام آپوئل است. کاملا طبیعی است که یک شخصیتی همانند او تمام مشکلات را در داوران می بیند و در قبرس نیز با آنها درگیری دارد. در مسابقه تیمش در مقابل آنورتوسیس که با مربی حریف درگیر شد و داور ایتالیایی مسابقه نیز هردو نفر را اخراج نمود. سرمربی سابق استقلال در ادامه با وارد نمودن ضربه ای به شانه داور چهارم، او را هل داد و سپس با یکی از مربیان حریف درگیر شد. در پایان بازی نیز در نشست خبری با سرمربی آنورتوسیس و یکی از هوادارانشان درگیر شدند و گزارش ناظ بازی منجر به محرومیت شدید او حکایت می کند.

جنجال جدید ریکاردو ساپینتو در فوتبال قبرس

جریمه ساپینتو توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قبرس

ظاهرا کمیته انضباطی فوتبال قبرس همانند ایران با کسی مماشات نمی کند و یک محرومیت 4 ماهه در انتظار ساپینتو است. بدین ترتیب ریکاردو هفده بازی از حضور بر روی نیمکت آپوئل محروم است تا بدین ترتیب به همه ثابت شود که مشکلات او در استقلال فقط به داوران مربوط نمی شود. این حرکت های غیر طبیعی و عصبانیت های شدید حکم تبرئه را برای داورها دارد. مربیانی نظیر ریکاردو از فوتبال لذت نمی برند. بلکه آنها مربیگری می کنند تا سهم عمده ای در ایجاد تنش داشته باشند. استقلالی ها قطعا در آینده با تمام کج خلقی های استراماچونی، یادی از او خواهند کرد و ساپنیتو برای همیشه از فهرست مربیانی که شاید روزی شانس مربیگری و هدایت در استقلال را داشته باشند، حذف می گردند.

mohamadnd
26 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *