رونالدو با النصر ادامه می دهد

رونالدو با النصر ادامه می دهد. النصر عربستان در هفته ی نوزدهم لیگ عربستان میهمان التعاون عربستان بود و توانست با نتیجه ی 4 بر 1 به پیروزی برسد. رونالدو توانست در این بازی گل آخر تیمش را در دقیقه ی 92 بازی به ثمر برساند و عنوان برترین گلزن جهان در سال 2023 را به خود اختصاص دهد.

رونالدو با النصر ادامه می دهد

برد النصر مقابل التعاون
برد النصر مقابل التعاون

النصر _ التعاون

بازی هفته ی نوزدهم بین دو تیم النصر و التعاون با برد پر گل شاگردان کاسترو به پایان رسید. گل های تیم النصر عربستان به ترتیب توسط بروزوویچ ، لاپورت ، اتاویو و کریستیانو رونالدو به ثمر رسید. النصر با 46 امتیاز در رده ی دوم باقی ماند و همچنان به قهرمانی امیدوار است.

رونالدو و میل سیری ناپذیر برای گلزنی

رونالدو در آخرین بازی خود در سال 2023 گل آخر تیمش را به ثمر رساند. او توانست 54 گل در 59 بازی در سال 2023 به ثمر برساند و عنوان برترین گلزن سال 2023 در جهان را از آن خود کند. او که هنوز 38 سال سن دارد همچنان با بهترین های دنیا رقابت میکند و دست از پا نمی کشد.

مصاحبه ی رونالدو بعد از بازی

رونالدو درمورد اینکه از به ثمر رساندن 54 گل در یک سال چه حسی دارد، گفت:”از این بابت خیلی خوشحالم، چه به صورت تیمی و چه فردی سال خوبی داشتم. گل‌های زیادی زدم، به النصر کمک زیادی کردم و همینطور به که به تیم ملی هم کمک کردم. من به این  افتخار می‌کنم و همینطور ادامه خواهم داد.”

رونالدو درمورد احساس خودش درباره عنوان برترین گلزن سال بین لیگ‌های معتبر گفت:”من احساس شادی می‌کنم. سال بعد سعی خواهم‌کرد همه چیز را دوباره انجام دهم. خوشحالم، چون به لطف تصمیمی که گرفتم همه چیز در من شروع شد. هیچ کس حرفم را باور نکرد، اما این مربوط به گذشته است. مهمترین چیز این است که النصر پیشرفت کند. امیدوارم اگر سایر بازیکنان بزرگ بخواهند عملکرد خوبی داشته باشند، از آن‌ها استقبال شود.

راز من؟ کار سخت و فداکاری. می‌خواهم از هم تیمی‌هایم تشکر کنم، بدون آن‌ها هیچ کدام از اینها ممکن نبود و همینطور هواداران، چون همه جا ما را دنبال می کنند. می خواهم همینطور ادامه دهم.

رونالدو خارج از زمین

رونالدو علاوه بر نمایش‌های فوق‌العاده‌اش در زمین، به طور فعال در ابتکارات اجتماعی شرکت کرد و تعهد خود را نه تنها به ورزش، بلکه برای ایجاد تأثیر مثبت در خارج از زمین نشان می‌دهد. فداکاری و اخلاق کاری او به عنوان الهام بخش استعدادهای جوان و طرفداران بود.

تصمیم رونالدو برای ماندن در النصر لحظه مهمی را برای این باشگاه رقم می زند و بر جایگاه و جاه طلبی هایش در دنیای فوتبال تاکید می کند. مدیران از تعهد رونالدو ابراز خوشحالی کردند و بر احترام و اعتماد متقابل بین بازیکن و باشگاه تاکید کردند.

رونالدو برترین گلزن سال جهان
رونالدو برترین گلزن سال جهان

سخنان سخنگوی النصر

سخنگوی النصر گفت: “ما از اینکه کریستیانو با ما ادامه می دهد بسیار هیجان زده هستیم. حضور او تیم را به ارتفاعات جدیدی ارتقا داد و تصمیم او برای ماندن مجدداً اهداف و جاه طلبی های جمعی ما را تأیید می کند.”

نتیجه

در حالی که رونالدو برای فصل های آینده آماده می شود، عزم او برای برتری و هدایت النصر به سوی پیروزی های بیشتر مشهود است. اعلامیه او هرگونه ابهام در مورد آینده او را برطرف می کند و ثبات و اطمینان را برای تیم فراهم می کند زیرا آنها برای چالش های آینده آماده می شوند.

با تعهد تزلزل ناپذیر رونالدو و حمایت بی پایان النصر، صحنه برای فصلی هیجان انگیز در تاریخ فوتبال عربستان سعودی آماده می شود، زیرا این تیم برای ادامه موفقیت تحت هدایت یکی از بزرگترین فوتبالیست های تمام دوران تلاش می کند.

Hesam
31 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *