خانه‌ی لوکس رونالدو در پرتغال | همسایه‌ها، شاکی و عصبانی از قصر رونالدو!

خانه‌ی لوکس رونالدو در پرتغال در پرتغال سال‌هاست که در حال ساخت است. اما این ساخت‌و‌ساز، همسایه‌ها محل او را کلافه و عصبانی کرده است. در این پست از «ورزشی»، به ماجرای این خانه، جزئیات، هزینه‌ها و تصاویر آن می‌پردازیم.

همسایگان رونالدو، شاکی از ساخت و ساز عمارت او
همسایگان رونالدو، شاکی از ساخت و ساز عمارت او

خانه‌ی لوکس رونالدو در پرتغال: گران‌ترین خانه در کشور پرتغال

خانه رویایی کریستیانو رونالدو پرتغالی در حال حاضر گران‌ترین خانه در این کشور است. کریستیانو رونالدو هم‌اکنون در حال ساخت یک عمارت بزرگ و لوکس در پرتغال استک اما مردم اطراف این محله از تأثیرات منفی ساخت و ساز در خیابان‌ها و املاک خصوصی خود ناراحت هستند.

عمارت رونالدو در حال حاضر گران‌ترین خانه در کشور است. اما هنوز تا سال 2024 تکمیل نخواهد شد.

محل ساخت و ساز واقع در کاسکائیس، با فاصله‌ی حدود 20 دقیقه از لیسبون، ارزش تخمینی 22 میلیون دلار دارد. این محل دارای امکانات کاملی است که مناسب یک خانواده پرجمعیت طراحی شده است. در این عمارت، طبق گزارش‌ها، چهار طبقه و چهار سوئیت لوکس وجود دارد. با دیوارهای شیشه‌ای بزرگ مشرف که چشم‌انداز زیبای مناظر طبیعی پرتغال است.

علاوه بر این، یک اتاق سینما، یک منطقه خدمات، یک سالن بدنسازی، یک زمین تنیس و دو گاراژ برای نگهداری بیش از 20 خودروی لوکس متعلق به کریستیانو رونالدو وجود خواهد داشت.

هم‌چنین بخوانید: لیگ عربستان سعودی، ریچارلیسون و سانچو برای فصل نقل و انتقالات زمستانی
 

طرحی مفهومی از کاخ مجلل رونالدو
طرحی مفهومی از کاخ مجلل رونالدو

مشکلات ساخت‌و‌ساز خانه‌ی مجلل کریس

بودجه افزایش یافت، زمان ساخت و ساز هم تمدید شد. حالا همسایه‌ها دیگر راضی به تقسیم محله (یکی از مجلل‌ترین محله‌های کشور) با او نبودند.

یکی از همسایه‌های رونالدو می‌گوید:

این خانه حداقل یک سال دیگر از ساخت و سازش باقی مانده است. خسته شدیم!  ما سه سال ساخت و ساز داشته ایم. خانه آنقدر بزرگ است که شبیه بیمارستان است. خیابان من چند ماه است که بسته شده است، باغچه‌ی من پر از گرد و غبار است. همه اینها به خاطر «کاخ» جناب فرعون بزرگ، رونالدو است.

اگرچه انتظار می‌رود ساخت و ساز در اواسط ژوئن 2024 به پایان برسد. اما به نظر می‌رسد همه این بازیکن پرتغالی تا پایان قراردادش با النصر در ژوئن 2025 به پرتغال باز نخواهد گشت. یعنی زمانی که به سن 40 سالگی برسد. او گفت که دوست دارد بازنشسته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *