رونالدو برای ملاقات بزرگ با مسی استراحت می‌کند

کریس رونالدو ستاره باشگا النصر کمتر از یک ماه دیگر به مصاف لیونل مسی رقیب دیرینه خود در فوتبال جهان می رود. این بازیکن از فرصت تعطیلی لیگ عربستان برای استراحت درکنار خانواده اش سپری می کند. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید. رونالدو برای ملاقات بزرگ با مسی استراحت می‌کند.

 

رونالدو برای ملاقات بزرگ با مسی استراحت می‌کند

به گزارش سایت ورزشی، برگزاری جام ملت های آسیا بهترین فرصت را در اختیار بهترین بازیکن جهان یعنی ستاره تی النصر گذاشته است. با توجه به اینکه جام ملت ها از چند روز دیگر در قطر شروع می شود. لیگ عربستان نیز همانند بقیه لیگ های آسیایی برای حضور تیم های ملی در قاره کهن و برگزاری جام ملت ها تعطیل شده است. کریستیانو نیز کمتر از یک ماه دیگر در یک مسابقه تاریخی در مقابل لیونل مسی و تیمش قرار خواهد گرفت. او حالا از این فرصت استفاده می کند تا تعطیلات را به خوبی و خوشی در کنار خانواده اش سپری نماید.

رونالدو برای ملاقات بزرگ با مسی استراحت می‌کند

براساس برنامه از قبل تعیین شده النصر روز اول فوریه یعنی 29 روز دیگر باید در یک تورنمنت تحت عنوان جام ریاض در مقابل اینترمیامی مسابقه دهد. این دیدار بیش از هرچیز به دلیل حضور دو غول مطرح فوتبال جهان یعنی کریس رونالدو و لیونل مسی جذابیت بالایی در بین فوتبال دوستان دارد.

رونالدو برای ملاقات بزرگ با مسی استراحت می‌کند

رونالدو و مسی روبروی هم

عربستان از وقتی تصمیم گرفت فوتبالیست های مطرح جهان را به خدمت بگیرد و فوتبال خود را در این زمینه توسعه دهد. هدف اصلی این پروژه برگزاری بازی هایی با حضور مسی و رونالدو در لیگ این کشور می باشد. عربستانی ها می خواهند خاطرات ال کلاسیکو درخشان را با حضور مسی و رونالدو در خاک سعودی ها زنده نمایند. اما با اینکه مرحله اول پروژه یعنی جذب رونالدو با موفقیت به اتمام رسید. اما عربستانی ها تلاش دارند تا مسی را نیز برای بازی در خاکش راضی کند و لئو حالا در آمریکا حضور دارد و به اینتر میامی رفت.

عربستان به جای پروژه اولیه یعنی حضور رونالدو و مسی در این کشور. چند ستاره مطرح دیگر نظیر نیمار و بنزما و … را جذب نمود. حالا می خواهد دست کم با برگزاری یک مسابقه دوستانه دو غول فوتبال جهان را در روبروی هم قرار دهد. قطعا علت برگزاری تورنمنت ریاض بین النصر و اینترمیامی چیزی جز این نیست.

mohamadnd
3 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *