تقابل رونالدو و بنزما به سود پرتغالی / النصر 5 – 2 الاتحاد

مهاجم پرتغالی همچنان در فرم عالی است. تقابل رونالدو و بنزما در شب گذشته به سود رونالدو و یارانش به پایان رسید. رونالدو گل شماره 53 سال 2023 را به ثمر رساند و بهترین گلزن سال شد.

تقابل رونالدو و بنزما به سود پرتغالی

به گزارش ورزشی، کریستیانو رونالدو سرانجام باهم تیمی سابق خود در رئال مادرید، کریم بنزما، مجدداً دیدار کرد. ستاره پرتغالی با دو گل از روی نقطه پنالتی، شب فوق العاده‌ای را پشت سر گذاشت و به النصر کمک کرد تا به پیروزی برسد. در شرایطی که بازی مساوی‌ به نظر می‌رسید، کریستیانو رونالدو گلی را به ثمر رساند که هم تیمی‌هایش را برای پیروزی نهایی 5-2 مقابل شاگردان بنزما پر از اعتماد به نفس کرد.

اشتباهات بزرگ بنزما و فابینیو در مقابل النصر

کریم حتی یک گل هم نتوانست بزند. او حتی یک پنالتی هم زد که یکی از آن دو گل رونالدو بود. مهاجم فرانسوی یک بازیکن النصر را داخل محوطه جریمه زد و اولین پنالتی از دو پنالتی را برای گلزنی CR7 به وجود آورد. فابینیو برزیلی یک اشتباه دیگر مرتکب شد که به النصر و کریستیانو رونالدو کمک کرد تا گلزنی خود را به ثمر برسانند، همانطور که هنوز برنده مشخصی به نظر نمی‌رسید. بعد از آن همه چیز به هم ریخت و النصر توانست دو گل دیگر از سادیو مانه به ثمر برساند.

رونالدو بهترین گلزن سال 2023 است

رونالدو بهترین گلزن سال 2023 است

کریستیانو رونالدو در این مسابقه گل‌های 52 و 53 را به ثمر رساند. این در حالی است که تنها 5 روز به پایان تقویم باقی مانده است. رقابت برای دانستن اینکه چه کسی بیشترین گل را به ثمر رسانده است بین چهار بازیکن کاملاً مورد مناقشه قرار گرفته است. به غیر از رونالدو، ما کیلیان امباپه، هری کین و ارلینگ هالند را داشتیم که در این فصل 50 گل یا بیشتر به ثمر رساندند. ستاره پاریس سن ژرمن دیگر بازی هایی برای انجام در سال 2023 ندارد. بنابراین او سال خود را با 52 گل به پایان رساند. هری کین نیز شانس بیشتری ندارد. زیرا بایرن مونیخ بازی دیگری 2023 ندارد. او نیز با 52 گل به پایان رسید.

فقط هالند و رونالدو باقی می مانند. ارلینگ هنوز دو بازی برای منچسترسیتی دارد. یکی در جریان بازی روز چهارشنبه با اورتون در گودیسون پارک است. بازی دوم در خانه مقابل شفیلد یونایتد خواهد بود . هالند برای شکست کریستیانو به سه گل نیاز دارد. اما ستاره پرتغالی یک بازی دیگر نیز در سال 2023 برای انجام دارد. النصر در لیگ برتر عربستان به دیدار التعاون می‌رود‌. ما هنوز فرصت زیادی برای لذت بردن با این مسابقه خاص بین دو تا از بهترین گلزنان جهان داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *