جدایی رونالدو

احتمال جدایی رونالدو از جورجینا شدت گرفت!

طبق گزارش ورزشی جورجینا رودریگز با شریک زندگی خود، کریستیانو رونالدو، وضعیت خوبی را پشت سر نمی گذارد. در این برنامه تلویزیونی پرتغالی و در چندین رسانه دیگر، گفته شد که کریستیانو از رفتار جورجینا “خسته” شده است که آنها آن را “دور از واقعیت”، “اجباری” و “بیهوده” توصیف می کنند. آنها حتی در مورد کریستیانو صحبت کردند که به دلیل همین رفتارها از زندگی با او خسته شده است.

پس از اینکه برنامه تلویزیونی پرتغالی «Noite das Estrelas» از اختلافات زوج رونالدو و جورجینا پرده برداشت، گویی همه چیز در مورد اختلافات این زوج آشکار شده است.

جدایی رونالدو
جدایی رونالدو

در این برنامه تلویزیونی پرتغالی و در چندین رسانه دیگر، گفته شد که کریستیانو از رفتار جورجینا «خسته» شده است که آنها آن را «دور از واقعیت»، «اجباری» و «بیهوده» توصیف می کنند.

جیووانا گونزالس که به عنوان روزنامه نگار در برنامه تلویزیونی “Socialité” کار می کند، ادعا کرده است که کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز در آستانه جدایی هستند. گونزالس ادعا کرد که بسیاری از مسائل سنگین روابط این زوج را تحت تاثیر قرار داده است.

شایعات در مورد رابطه جورجینا رودریگز و کریستیانو رونالدو از هفت سال قبل از زوج شدن آنها به گوش می رسد. علیرغم گزارش ها مبنی بر ناراضی بودن این زوج، آنها با هم باقی مانده اند و در حال حاضر پنج فرزند را بزرگ می کنند. این زوج که در آوریل 2022 صاحب فرزند دوم خود بلا اسمرالدا شدند، سه فرزند رونالدو را به عنوان پدر و مادر می کنند.

آنتونیو براوو، سلبریتی پرتغالی اخیراً در مصاحبه ای با “Em Família” فاش کرده است که مادر کریستیانو رونالدو، دولورس آویرو، رابطه خوبی با جورجینا رودریگز نداشته است. براوو از مادر نماد پرتغال خواست تا رابطه اش با جورجینا را بهبود بخشد و مدعی شد که پویایی فعلی او شادی رونالدو را به خطر می اندازد.

به گفته روزنامه نگار آدریانو سیلوا مارتینز، اختلاف بین مادر کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز زمانی آغاز شد که مادر کریستیانو رونالدو یکی از نقاشی های مورد علاقه دولورس را از خانه مادریدی خود ناپدید کرد. ادعا شده است که خانم 68 ساله از پایین کشیدن تابلو ناراحت شده و وقتی متوجه شده که این تابلو در گاراژ است عصبانی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *