سعید عزت‌اللهی امروز به ملوان پیوست!

با توجه به اینکه لیگ دانمارک تعطیل شده است. سعید عزت اللهی در تمرینات تیم ملوان بندر انزلی حضور پیدا کرده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. سعید عزت‌اللهی امروز به ملوان پیوست!

سعید عزت‌اللهی امروز به ملوان پیوست!

به گزارش سایت ورزشی، تمرینات تیم ملوان بندر انزلی در حالی با جدیت پیگیری شده که تیم مهدی تارتار امروز یک میهمان ویژه داشت. سعید عزت اللهی ستاره تیم ملی ایران وایله دانمارک با توجه به تعطیلی لیگ دانمارک به ایران آمده است. او به تیم قدیمی خودش سر زده و در تمرینات این تیم شرکت نموده است. سعید برای حفظ آمادگی بیشتر در تمرینات ملوان حضور دارد. حضور او در زمین تمرین حسن رود انگیزه خاصی به شاگردان مهدی تارتار داد و سوپرایز جالب برای ایشان به شمار می رود.

سعید عزت‌اللهی امروز به ملوان پیوست!

تارتار نیز از حضور سعید عزت‌اللهی استقبال کرد و بعد از خوشامد به او، صحبت کوتاهی با بازیکن تیم‌ملی داشت و سپس عزت‌اللهی تمرین خود را با تیم ملوان انجام داد. ستاره شماره شش تیم ملی که فوتبال خود را از ملوان آغاز کرد در 18 سالگی از این تیم جدا شد و به اتلتیکو مادرید سی پیوست و سپس فوتبال خود را در دیگر تیم‌های اروپایی ادامه داد. عزت‌اللهی این فصل جزء بازیکنان ثابت وایله بوده و عملکرد درخشانی هم داشته و خود را آماده حضور در جام ملت‌های آسیا می‌کند. به نظر شما آیا سعید به لیگ ایران باز می گردد؟ یا در تیم ملوان بندرانزلی توپ خواهد زد؟ نظرتان را در کامنت ها بنویسید.

mohamadnd
14 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *