هشدار جدی ساپینتو به بازیکنان استقلال

هشدار جدی ساپینتو به بازیکنان استقلال ، سرمربی استقلال تهران نسبت به بازیکنان خودش در روزهای تعطیلی هشدارهایی را داده است. او گفت که بازیکنان باید در روزهای تعطیلات عید حواسشان نسبت به آمادگی جسمانی باشد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

سرمربی استقلال خطاب به بازیکنان برای آمادگی جسمی:

ساپینتو سرمربی تیم استقلال به بازیکنانش هشدار داد که روزهای تعطیلی باید حواسشان نسبت به آمادگی بدنی و جسمانی باشد. تمرین های تیم استقلال تهران از روز شنبه قبل از عید نوروز تعطیل شد. بیشتر بازیکنان تیم به مسافرت رفتند و تمرکز کادر فنی استقلال فعلا روی حفظ آمادگی جسمانی بازیکنان در ایام تعطیلی عید است.

سرمربی استقلال خطاب به بازیکنان برای آمادگی جسمی

بدنساز تیم استقلال قبل از شروع عید برای فوتبالیست های تیم برنامه تمرینی در نظر گرفت. نفرات تیم باید روزانه این تمرین ها را انجام داده و فیلم تمرین خود را برای کادر فنی ارسال نمایند. سرمربی استقلال قبل از شروع تعطیلات عید نوروز به بازیکنان خود گفت باید حواس آنها به آمادگی بدنی شان باشد. ظاهرا قصد دارد در شروع دوباره تمرینات از بازیکنان تیم خواست که تست چربی و جسمانی گرفته و هر بازیکن با اضافه وزن مواجه شود باید با او برخورد شود. در فصل قبل لیگ برتر تیم استقلال بعد از هر تعطیلی با افت شدیدی مواجه شد. حالا ساپینتو قصد ندارد که چنین مسئله ای دوباره تکرار شود و به همین خاطر با هر روشی قصد دارد تیمش را آماده سایر مسابقات لیگ برتر کند.

 

هشدار ساپینتو به بازیکنان استقلال

تیم استقلال تهران پس از بازی با فولاد تعطیلات نوروزی خود را شروع کرده است. تعطیلاتی که تا روز پنج شنبه ادامه دارد و بازیکنان خود را برای بازی لیگ برتر در مقابل ذوب آهن اصفهان در روز جمعه آماده می سازند. بازیکنان تیم در ایام عید شرایط خاص و ویژه ای دارند و ساپینتو نیز نگران این شرایط است. بازیکنان باید حداقل روزی نیم ساعت تمرین داشته باشند. تمام بازیکنان باید مراقب فعالیت بدنی و تغذیه ای خود باشند. با توجه به اینکه در تعطیلات نوروز هستیم و اکثر بازیکنان در مسافرت حضور دارند باید مراقب رژیم خود باشند. چون ساپینتو به همه بازیکنان هشدار داد که تحت هیچ شرایطی نمی خواهد اضافه وزن در شروع تمرینات سال جدید در بازیکنان خود ببیند.

هشدار ساپینتو به بازیکنان استقلال

 

هشدار جدی ساپینتو به استقلالی‌ها

فعلا تمرکز اصلی کادر فنی باشگاه و سرمربی بر روی آمادگی جسمانی بازیکنان است. مربی بدنساز نیز قبل از شروع تعطیلات عید تمرینات تخصصی به بازیکنان استقلال داد. ساپینتو نیز قبل از شروع تعطیلات هشدارهای لازم را در این باره به بازیکنان داد که اصلا نمی خواهم هیچ بازیکنی با اضافه وزن در تمرینات استقلال حاضر شوند.

حتی هر بازیکن باید تست چربی و جسمانی دهد. هر بازیکن با اضافه وزن باید برخورد لازم با او صورت بگیرد. استقلال تهران در این فصل در رده دوم جدول قرار گرفته است و تیم سپاهان را تعقیب می کند تا قهرمان لیگ برتر شود. ساپینتو با تمرینات سخت می خواهد از این غافله عقب نماند و اختلاف امتیاز خودش را نیز با پرسپولیس در جایگاه سوم حفظ کند.

هشدار جدی ساپیندو به بازیکنان استقلال

هشدار جدی ساپینتو به بازیکنان استقلال

ریکاردو ساپندو سرمربی پرتغالی باشگاه استقلال از تمام بازیکنانش خواست در آمادگی جسمانی و بدنی کامل باشند و نباید هیچ چاقی و اضافه وزنی داشته باشند. همانطور که می دانید در نیم فصل اول و ایام تعطیلات تیم با مشکلات زیادی مواجه شد و ضعف شدیدی در تیم حس شد. به همین خاطر سرمربی نمی خواهد دیگر این موارد دوباره برای استقلال پیش بیاید.

استقلال تهران در 11 فروردین 1402 یک بازی حساس در اصفهان در مقابل ذوب آهن دارد که به فکر برد و کسب سه امتیاز می باشد تا بتواند در جایگاه دوم جدول باقی بماند و از سپاهان عقب نیفتد. باید ببینیم که سرمربی خوش چهره استقلال چه تاکتیک ها و تمریناتی را برای بازیکنانش در نظر می گیرد. لطفا نظرات و دیدگاه تان را در این زمینه در بخش کامنت ها درج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *