سردار آزمون مصدوم شد

در بازی اخیر آ اس رم، سردار آزمون برای تیمش دقایقی به میدان رفت. اما خبر بدی وجود دارد، سردار آزمون مصدوم شد. در این پست از ورزشی، درباره جدیت مصدومیت سردار آزمون و آخرین خبرها در این باره می‌خوانید.

سردار آزمون مصدوم شد

به گزارش نشریه کوریره دلو اسپورت، سردار آزمون در بازی شب گذشته آ اس رم مقابل مونزا دچار مصدومی شد. اما سپس در بازی ماند. احتمالا مصدومیت او عضلانی و جدی است. به ادعای این نشریه، عضله ساق پای آزمون آسیب دیده است. بنابراین او رقابت‌های باشگاهی تا فیفا دی ماه نوامبر را از دست خواهد داد.

همچنین به گزارش شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا»، هنوز مشخص نیست مصدومیت سردار چقدر جدی است. ولی در شرایطی که ژوزه مورینیو نخواهد روی استفاده از این مهاجم ایرانی ریسک کند، احتمالاً آزمون بازی هفته آینده مقابل اینتر را از دست خواهد داد. نام آزمون در لیست اروپایی رُم قرار ندارد. لذا او تا بازی با اینتر فرصت ریکاوری خواهد داشت.

به گزارش نشریه کوریره دلو اسپورت، سردار آزمون در بازی شب گذشته آ اس رم مقابل مونزا دچار مصدومی شد.
به گزارش نشریه کوریره دلو اسپورت، سردار آزمون در بازی شب گذشته آ اس رم مقابل مونزا دچار مصدومی شد.

فرصت از دست رفته آزمون

سردار آزمون پس از اینکه در سه مسابقه از رقابت‌های سری آ ایتالیا فرصت‌  کمی برای بازی پیدا کرده بود، دیروز زودتر از همیشه با نظر مورینیو برابر مونتزا به میدان رفت. او در این بازی توانست توانایی خودش را به نمایش بگذارد. اما بدشانس هم بود و یک ضربه‌ به تیرک زد و دچار مصدومیت هم شد.

ستاره ایرانی رم در دقیقه 63 جای آندره‌آ بلوتی وارد زمین شد. لحظاتی بعد نیز یک شوت خطرناک و موقعیت داشت. اما بدشانس‌ترین لحظه در دقیقه 88 اتفاق افتاد که ضربه او به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد. بدین ترتیب صردار باید باز هم منتظر اولین گل خود بماند.

سردار آزمون یک و توپ سرگردان در محوطه جریمه حریف را با شوتی زیبا روانه دروازه کرد. که ضربه‌اش به تیرک خورد و دفع شد. اما در نهایت روی گل اول تیم اثرگذار بود.

او همچنین این شانس را داشت تا پیش از استفان الشعراوی دروازه مونتزا را باز کند. ولی ضربه او در محوطه 6 قدم به مدافع مونتزا اصابت کرد. سپس الشعراوی گل برتری رم را روی ریباند آزمون به ثمر رساند  و موجب پیروزی تیمش شد.

Pooria
24 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *