سردار آزمون در رادار دو تیم ایتالیایی

سردار آزمون یکی از برترین بازیکنان ایرانی حاضر در سری آ ایتالیا است که برای تیم آث رم بازی می کند و در این هفته نیز موفق شد اولین گل حساس و مهم خود را با سر و ضربه محکم به لچه زد. در ادامه سایت ورزشی با سردار آزمون در رادار دو تیم ایتالیایی همراه شوید.

 

سردار آزمون در رادار دو تیم ایتالیایی

به گزارش سایت ورزشی، تیم های آتالانتا و فیورنتینا از جمله تیم های مهم ایتالیایی هستند که به دنبال جذب آزمون در تابستان پیش رو می باشند. بنابر گزارش سایت ایتالیایی ilromanista، مهاجم ایرانی اهل گنبد کاووس در ماه ژوئن تهران را به مقصد یک باشگاه مطرح سری آ یعنی آث رم ترک کرد. سردار سابقه بازی در تیم های مطرحی همچون زنیت، رستوف و بایرلورکوزن آلمان را در کارنامه اش دارد و حالا تلاش می کند تا با برنامه ریزی درست در مسیر صحیح قرار بگیرد و برای انجام اینکار باید خودش را قوی تر از قبل نماید.

برخی از بازیکنان قصد دارند در پایان فصل تیم رم را ترک نمایند. در این بین می توانیم به سردار آزمون اشاره کنیم که تابستان قبل در ابتدا جایگزینی برای تامی آبراهام انتخاب شد و در ادامه به عنوان ذخیره لوکاکو بر روی نیمکت تیم رم نشست. ماجراجویی این بازیکن 28 ساله با پیراهن رم ایتالیا می تواند در پایان فصل به اتمام برسد ولی شاید او را در یک تیم دیگر سری آ ببینیم. سردار متولد 1995 فصل قبل در تیم لورکوزن حضور داشت و به صورت قرضی به رم آمد.

جشن خاص سردار پس از گلزنی

حالا به نظر می رسد رم قصد ندارد برای آینده روی این بازیکن تمرکز نماید. بعد از شروع نه چندان مناسب و عالی سردار و چند ماه دوری از میادین، نگاه ها نسبت به این بازیکن عوض شد. البته گل زیبا و جذابی که همانند شوت بود اما با سر زده شد. نگاه ها را به سمت او بازگردانده است و خبر از بازگشت فوق العاده این فوتبالیست را می دهد. ظاهرا برخی از تیم های سری آ ایتالیا در حال ارزیابی عملکرد او هستند تا تلاش نمایند تابستان آینده او را به خدمت بگیرند.

سردار آزمون در رادار دو تیم ایتالیایی

چه تیم هایی دنبال آزمون هستند؟

دو باشگاه معروف ایتالیایی این بازیکن مهاجم ایرانی باشگاه رم را دنبال می کنند. تیم آتالانتا با جیان پیرو گاسپرینی که سبک بازی شماره 17 جالوروسی را تحسین کرده است. تیم دیگر نیز فیورنتینا است که با وجود جذب نرولا و بلتران در تابستان همچنان از مشکل داشتن یک گلزن مطمئن رنج می برد. که مایل هستند در فصل آینده یک مهاجم قابل اعتمادی بدست آورند. قرارداد آزمون در تابستان با رم به پایان می‌رسد و باید دید او چه تصمیمی خواهد گرفت و در ایتالیا خواهد ماند یا خیر.

mohamadnd
12 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *