واکنش فوری سردار آزمون پس از شکست برزیل

ستاره تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه فوتبال آس رم ایتالیا به تیم ملی نوجوانان ایران برای پیروزی در مقابل برزیل تبریک گفت. در ادامه سایت ورزشی با واکنش فوری سردار آزمون پس از شکست برزیل همراه ما باشید.

 

واکنش فوری سردار آزمون پس از شکست برزیل

به گزارش سایت ورزشی، شاگردان حسین عبدی در تیم فوتبال نوجوانان ایران امروز در اولین مسابقه خودشان در جام جهانی زیر 17 سال کار بزرگی انجام دادند. آنها موفق شدند شکست 2-0 نیمه اول را با پیروزی 3-2 در نیمه دوم در مقابل برزیل قدرتمند جبران نمایند. و شگفتی ساز این مرحله از رقابت های جام جهانی 2023 زیر 17 سال فوتبال شده اند. سردار بازیکن خوش خنده فوتبال ایران یک زمانی خودش در سن 17 سالگی در این تیم فوتبال بازی می کرد و حتی هنوز جزو بازیکنان جوان کشورمان به حساب می آید. آزمون در اوج جوانی یکی از برترین لژیونرهای فوتبال است که توانسته در باشگاه مطرحی همچون آس رم زیر نظر خوزه مورینیو فوتبال بازی کند.

سردار آزمون ستاره ایرانی AS roma ایتالیا نسبت به پیروزی شگفت انگیز تیم فوتبال نوجوانان ایران در برابر برزیل واکنش نشان داد. او در یک پیغام ویدیویی گفت: «سلام عرض می‌کنم به همه فوتبال دوستان عزیز برد خیلی خیلی شیرین تیم نوجوانان زیر 17 سال مقابل قهرمان دنیا، یعنی برزیل را تبریک می‌گویم. واقعا کاری کردید کارستون. به‌عنوان یک همکار بزرگتر واقعا به شما تبریک می‌گویم و امیدوارم همین روند را ادامه بدهید.» او ادامه داد: «قطعا جای شما در تیم ملی است. امیدوارم قدر این لحظات را بدانید و ان‌شاالله در مراحل بعدی با امتیازات خیلی خوب بیرون بیایید.»

سردار آزمون یادآور شد: «قطعا مطمئن هستیم که می‌توانید این کار را انجام بدهید و باید به خودتان خیلی اعتماد کنید. دوستتان دارم.»

mohamadnd
12 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *